
Újabb két hetes nyereményjátékot indítottunk. Ezúttal 11 (!) játékot fogunk kisorsolni, melyek között van PC-s, X360-as PS3-as és PSP-s szoftver is.
A mostani fordulóban az AN-TEC Kft. felajánlásában két darab PC-s AION játékszoftvert, a CD Projekt Kft. jóvoltából egy darab PC-s Overlord II-öt, egy darab PS3-as Colin McRae: Dirt 2-öt, egy darab X360-as Mini Ninjas-t és egy darab PC-s G-Force: Rágcsávók, valamint egy darab, szintén PC-s FUEL-t vihettek haza. A Sony Magyarország jóvoltából egy PSP-s Motorstorm: Arctic Edge, valamint a napokban megjelent, szintén egy darab PSP-s Gran Turismo-t lehet megnyerni, illetve egy-egy PS3-as PAIN és SingStar Motown is gazdára lel majd október végén. Végezetül pedig a BSC Kft. is felajánlott egy X360-as Marvel Ultimate Alliance 2 korongot, amit hazánkban elsőként tesztelt szerkesztőségünk.Fireblade1000 | 2009.10.07. 19:29:24mert játszani jó!!:)
Férfi cickók :)
bungle | 2011.12.03. 13:58:13www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/41790_a-legnagyobb-ferficsocs-verseny?mode=latest&position=0&large=1

"Nézz mélyen a szemembe, tedd a kezed a farzsebembe!" ;)
Schabee | 2009.10.05. 21:03:49hát ez egy nagy baromság
Az idei TGS-en a csinos hostess lányok mellett felbukkannak a cosplay, japán lányok, akik a japán játékipar legismertebb karaktereit testesítik meg, élőben. Egyedi kosztümök, bájos mosoly, nagy barna szemek. Fogyasszátok egészséggel!bungle | 2010.01.28. 11:00:25Már megint egy...
http://damncoolpics.blogspot.com/2010/01/best-female-street-fighter-costumes.html

A Kokugamer csapata összeállította minden idők legjobb tíz játékreklámját, melyet teljesen szubjektív alapon válogattak össze, így egyes pontokon nem feltétlenül értünk egyet velük.
Mi kiegészítettük a listát a hazánkban forgatott, magyar nyelven beszélő, élőszereplős Halo 3: ODST videóval.Schabee | 2009.10.01. 18:51:00ez a halo 3 odst nagyon odabasz

Így zajlott a 2001-es melegfelvonulás Szerbiában.
Nyolc év után ma először akarták újra megrendezni, de végül ismét elmaradt.vöri | 2009.09.22. 22:37:10na ezeknek is a kurva ... mert ez így marhára elismerő,h 20-an rúgnak egy köcsögöt.
Ez is azért a másik vége a dolognak, le merem fogadni ,hogy ezek a sok ésszel rendelkező emberek 2 hete másért tüntettek meg vertek szét mindent az utcákon. az a baj,h sokan azt se tudják ,h miért üvöltöznek csak csinálják mert ez milyen jó dolog. ezeknek tudnék gratulálni. a sok hulladék szenny ember igazán kipusztulhatna már.
evvel most nem a buzikat védem, azok is inkább otthon vállalhatnák magukat. az embereknek semmi bajuk nincs szerintem a melegekkel, csak ne legyen polgárpukkasztás amit csinálnak.
Engem spec az is zavar ha egy heteró pár nyalja falja egymást a buszon/metrón/ bárhol ahol sokan vannak. nem hogy egy meleg.
Az elektromos autóké a jövő? Sajnos a jelenlegi elemes technológia nem tesz lehetővé, csak korlátozott utazási távot, a videóban ennek megoldásáról van szó (bővebben itt a projekt weboldalán). Az elektromos autó témájáról film is készült, illetve a Renault-Nissan konszern annyira bízik az új technológiában, hogy a napokban rendezett Frankfurti Motor Show-on a Nissan Leaf mellett 4 Renault EV tanulmányt mutatott be. Emellett Kína is fejleszt a piacra, a BYD E6 modellt. Az autókat tápláló elektromos energia azonban még mindig javarészt nem megújuló energiákból származik, ám így is jóval kisebb ökológiai kárt okoznának ezek az autók.Su | 2009.09.21. 17:37:16de, teljesen rossz adatok

Az Együgyű... ööö... Egyesült Államok nem kér a Darwin életét bemutató Creation c. filmből, mivel a forgalmazók tartanak az evolúcióelméletet még mindig fölöttébb ellenségesen fogadó amerikai közönség negatív reakciójától.
Magyar nyelvű cikk.
Sajnos a dolog nem is annyira meglepő, a Science legutóbbi tanulmánya szerint, mely az evolúció elfogadottsága szempontjából rangsorolja az egyes országokat az USA szégyenszemre az utolsó előtti helyen kullog, mindössze Törökországot előzve meg.bungle | 2009.12.23. 20:59:56http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1005 (Erunder, inkább csak ide írom, mert ez már volt...)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a toyger, vagyis a játéktigrincs. :) Az "új" macskafajta, mely a tigris kicsinyített mása is lehetne, 1990-ben került bejegyzésre, mint új fajta a Nemzetközi Macska Egyesület-nél (TICA), és 2000-ben megkapta az új, elismert fajta kinevezést.

Cicimutogatás a hullámvasúton. ;)









