
Mai találós kérdés! Mi fog történni a mozgóizén? :)
brier | 2011.05.16. 08:18:10de a fehér ingesnek a legxarabb :))) gáz ha a piros pulcsis elereszti magát XD
Itt a bizonyíték arra, hogy mi történt bin Ladennel.
Használj biztonsági övet, különben olyan sorsra jutsz, mintObamaOsama!varvizib | 2011.05.09. 20:18:14Szerintem Osama kicsit magasabb, egy picit barnább a bőre, a keze pedig ráncosabb, és talán kellene hogy legyen rajta valamilyen gyűrű is, vagy tetoválás. Én legalábbis így képzelném el. Ettől függetlenül tetszik a videó... :-)

Micsoda bátor rendőri intézkedés!
Szunyog | 2011.05.02. 12:11:54Hullahegyek, fenegyerek lesz az :)

Valaki már megint nem csukta be rendesen az ablakot... ;)
horesz74 | 2011.05.02. 21:19:06csak a 4. metró

Hát nem édes a kis cukorfalat? Egyem meg a kis pofiját. Zabálnivaló! ;)
n!ne | 2011.04.23. 00:06:15mert csak :)
Amúgy, hiányolom a lótortát, meg a disznómuffint...

First Orbit - Egy film Gagarin űrutazásának jubileumi, 50. évfordulója alkalmából.
"1961. április 12-én, Jurij Gagarin a Vosztok-1 fedélzetén 108 percet töltött el orbitális pályán, mely idő alatt egyszer megkerülte a Földet. Ezzel beírta magát a történelembe, mint az első ember a világűrben. Alan Shepard kevesebb mint egy hónappal késöbb követte őt."
Gagarin-űrhajó indult az ISS-re.
Az ISS legénység véleménye az évfordulókról.Lewy | 2011.04.13. 20:04:22Felirat nincs hozzá?:o

Horsebic - lovas talajtorna, ló nélkül. ;)
brier | 2011.04.15. 13:14:53ööö nem tudok hozzá szolni :) vagy csak annyit mondok, hogy valahol ez is jo test mozgás, de inkább az oviban :)

Eladó használt Toyota tipusú gépjármű, jobb oldalt "karcos", javítható.
isshu | 2011.04.13. 18:17:33Nekem tetszenek küldj még sok ilyet:)

A háború "szépségei" :-(
Egy Afganisztánban állomásozó amerikai szakasz története, akik unalomból öldöstek civileket. (Nem amerikai-ellenességről szól a poszt szerintem, de érdemes talán azt is tudnunk, hogy nincs makulátlan, "becsületes" hadsereg sehol a világon.)A "Kill Team" saját készítésű fényképei a tényeket feltáró Rolling Stone magazinból.
Megrázó képek, csak erős idegzetűeknek!I. C. Wiener | 2011.04.01. 23:49:31Már háborúzni sem hagyják az embert rendesen :)

A tálibok különleges egysége speciális feladatokra. ;)
Beetom | 2011.03.30. 16:18:21Hát a 13 aradi vértanú ritkán vert nőket meg nem igen zártak be iskolákat. Valamint nem is voltak több mint egy évtizedig hatalmon.
Szóval a talibán mozgalmat ne keverjük az afgán néppel.
Afgán agár van, tálib agár nincs stb.









