
Ki szeret LEGO-zni?
ZeroO. | 2008.05.02. 18:19:22bár én építenék így:O
"Jó napot, ide kötöttem ezt a fényképezőgépet a padra, készítsetek vele pár képet! Komolyan. Jó szórakozást! Este jövök érte! Üdv, Jay / The Plug"
A fotók a kattintás után láthatók...Savitra | 2008.03.27. 22:42:15Ahogy elkezdtem olvasni a kommenteket, kábé a tizedik "itthon ezt biztos ellopnák" comment (de szép magyar szó) után én is készültem valami hasonlót beírni. Neked ez nem fordult meg a fejedben, te hülye külföldi!?

A napot tartva...
Savitra | 2008.08.28. 16:52:43Nagy ügy... Én is tudnék ilyet, ha lenne azbesztkesztyűm...

Robot nyuszó-muszó vs. nyuszó- muszó
Bakeyoo | 2008.03.24. 12:33:33azazzz, SP rlz x)

A képen egy izé látható.
Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.
Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.
Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.
Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!CRaPtRaSH | 2008.03.25. 23:57:50de ez milyen volt már :D
áhh :D

Egy kutya és egy macska méri össze a tudását Nintedo Wii-n...
Adri | 2008.03.24. 01:34:47A gazdit kellene egy székhez kötözni, érzékelőket meg kötelet kötni a lábaira meg a kezére, aztán hadd szóljon a 10 napos maratoni Fifa váltva kézilabdával. De a Fifában megtanítanám fejelni is...
Szerintem nem az ő kérésükre készült a dolog. A cica meg a szigszalag levételének fog legjobban örülni, mert akkor már vége. Természetesen gazdira epoxy-gyantával ragasztanám a rángatásához szükséges eszközöket, aztán ha végeztünk, (mondjuk ha már csak nyávogni tud) adnék neki higítót. Amikor már mindent összehigítózott, és rájott, hogy nem oldja a gyantát, adnék neki egy gyufát. Bezárnám és elsétálnék.

Most alapból ilyen, vagy valamit szedett a lány?
umbala79 | 2008.03.29. 12:10:53Ez nem musor hanem egy szanalmas probalkozas, hogy az agyatlanok hivjak az emeltdijas szamukat... pl: egeszitsd ki: _dina. komoly tudas kell hozza. Nem segitek, hogy NOI NEV.
A Tropic Thunder-ben Steve Coogan, angol komikus egy nem túl sikeres rendezőt alakít, aki épp egy vietnámi filmet rendez, ráadásul az akciófilm írója nem más, mint a 48 órából jól ismert Nick Nolte. Pechjükre a színészgárda még náluk is ütődöttebb, így aztán kitalálják, hogy a forgatási helyszín helyett valós körülmények között vessék be munkatársaikat, akik között felbukkan Ben Stiller vagy a magát afroamerikai kinézetűvé operáltató Robert Downey Jr., vagy a mindig vicces Jack Black. Bemutató augusztus 15-én.macseke | 2008.03.22. 00:23:47Wohooo, Jack Black is játszik benne! :D

Remek szerkezet lusta gazdik számára. :)
bungle | 2011.11.23. 22:38:52Köszi, FP-ről átkerült FunVid-re anno, javítottam a linket.

Az állatkölykök jól kijönnek egymással - nyest vs kutya vs róka - játék.
oneda | 2008.03.19. 18:22:16Olyan jó nézni őket!
Na és ha idősebb korukban is jóban lesznek, akkor akár be lehet tenni egy rasszizmus elleni kampányba is..









