
Szupernagyfelbontású panorámakép készült a Tejútrendszerről
Axel Mellinger 22 hónapos munka eredményeként, több mint 3000 egyedi digitális felvétel felhasználásával elkészítette a Tejútrendszer új, az eddiginél jóval nagyobb felbontású panorámaképét.
Ha eleged van abból, hogy csak ezt hallod: Budapesten minden rossz, lepusztult és koszos. Szeretnéd megismerni, hogy mennyi minden érdekeset és szépet rejt ez a város, még olyanokat is, melyről eddig nem is tudtál? Szeretnéd tudni, hogy milyen belülről egy általad jól ismert épület? Akkor neked szól ez a blog!Timi21 | 2009.11.05. 13:17:50nekem a libegő a kedvencem ott nyugis és nem rohan senki és jó a levegő

Stu Rasmussent polgármesternek! A hatvan éves Rasmussen korábban már két cikluson át töltötte be Silverton város első emberének posztját. Igaz, ez még azelőtt történt, hogy a valaha szolidan öltözködő férfi melleket csináltatott magának, és nyilvánosan női ruhákban és magas sarkú cipőben kezdett el járni.
Szavaznál rá? :Djupiii | 2009.11.14. 15:48:33ez most férfi vagy nő?

Két happy béb - vidámak és közveszélyesek. :)
Ti beülnétek melléjük? ;)Findzs | 2009.10.27. 19:57:05természetesen beülnék, ők meg az ölembe felváltva :)
de inkább a balos

Mutogatós csajok a sztrádán... ;)
Patkányka | 2009.10.23. 21:34:42Mondjuk tényleg az a legtisztább, hogy álljunk meg ha bármit csinálunk és tudunk CSAK arra figyelni, és megóvjuk saját és más épségét.

A játék lezárult. Íme a nyertesek, akiket e-mailben értesítettünk:
- pottyondyp
- zuzi
- Conscripter
-------------------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati Paul van Dyk bulira?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a 4 magyar fellépő nevét, akik Paul mellett játszani fognak a bulin. Ne feledd az izé user nevedet sem odaírni, mert csak regisztrált izé tagok nyerhetnek!
Összesen 3x2 jegy kerül kisorsolásra.
A játék kedd (10.20) 9.00-ig tart, a szerencsés nyerteseket e-mailben értesítjük.
Jó játékot!Erunder | 2009.10.25. 08:20:24Hatalmas buli volt. A Harder Better Faster Stronger és a Home (kétszer is) iszonyat nagyot ütött. :)
Most érkeztem haza és még a buli melegében írtam ezeket a sorokat, szóval bocs ha van benne némi hiba. :)
Remélem minden izélő, aki ott volt jól érezte magát.

Sportos vőlegény. ;)
JOkeRpappa | 2009.10.17. 12:41:40na igen, legalább full adidasban nyomta volna, plusz egy superstar a lábán:)

2006 februárjában a Berlinben tartott 56.Nemzetközi Filmfesztiválon egy felhívást tettek közzé, melyben az alkotókat arra kérték fel, hogy készítsenek egy rövidfilmet az "Élelem, Íz, Éhség" témakörben.
Világszerte 3600 filmes csatlakozott a felhíváshoz.
Csak 32 filmet választottak ki ezek közül, hogy bemutassák a következő fesztiválon.
Ferdinand Dimadura "Chicken a la Carte" című filmje nyerte el ezek közül az első helyet a "Legnépszerűbb rövidfilm" - kategóriában.A rövidfilm igazán elgondolkodtató.zoli12 | 2009.10.22. 15:44:20itt látszik a csávó mekkora okos!!!!!! Semmi vagyona ,gondolom munka helye sincs és van kb. 8-10 kölyke + még kutyák is voltak! nem tom..ha én lennék ilyen helyzetben biztos nem csinálnék 8-10 éhes szájat. ja meg Magyar országon kinek kertes lakása van és jó munka helye még az sem mer csinálni gyereket!!!!!! mert itthon is mindenki úgy gondolkodna mint pl. a cigányok ,akkor az ország olyan lenne mint a videóban , úgy élnénk.....

Hajnóczy Soma "Phone act" c. díjnyertes produkciója, mellyel kiérdemelte a bűvész-világbajnok címet.
Fireblade1000 | 2009.10.11. 15:58:15Nagyon ügyes, csak ámulok és bámulok rajta!!

"Méreggel akarta megölni leszbikus szomszédait a háromlábú macskát lopó meleg amerikai"










kösz! :P :)