
Körséta a kanadai CN torony tetején.

Történelmi jelentőségű felvételt készített a Szojuz TMA-20 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról, mialatt az Endeavour űrrepülőgép utolsó alkalommal volt hozzákapcsolódva.
Chartreuse | 2011.06.15. 11:42:50Mert nincs ott semmi, ami megérné, hogy oda menjenek...tényleg...semmi.

Két éve kezeletlenül, törött karral...
7sleeper | 2011.07.20. 17:31:48"this is not right"
naná mert left..

Ilyenkor jól jönne a múltkori tornádó.
kiisb | 2011.06.11. 18:47:17a számból vetted ki a szót!

Náci sztori lenne a Hupikék Törpikék?
cila | 2011.06.06. 15:59:37Itt, úgy veszem észre, a "zsidózáson" van a hangsúly. "Mese, mese, meskete, minden zsidó fekete" (most épp hupikék).
Az, hogy az "Piroska és a farkas" horror mese (lásd. homofágia, viviszekció); a "Hamupipőke" szintén horror (ld. még öncsonkítás); a "Hófehérke" (gyilkosságra való felbújtás, többrendbeli gyikosságkísérlet); "A gyufaárus kislány" (kiskorú kizsákmányolása), stb., már nagyon régen lerágott csont. Ahogy mondani szokták, nincs új a nap alatt.

Tornádó a vízen.
thisisreal | 2011.06.02. 11:38:29Isten így horgászik.

Joplin fölött végigsöpört tornádó pusztítása előtte-utána képekben.
lb7 | 2011.06.01. 08:02:00*állott...(reggel van sorry)

Boldog szülinapot nagypapa! (Biztos tűzoltó volt az öreg. :D)
Nusihusi | 2011.06.01. 14:18:34Elég veszélyes móka ez:D

Egy újabb Rube Goldber szerkezet - a Purdue Egyetem világrekordja.
BullFrog | 2011.05.27. 17:27:16Amennyi munka van egy ilyenben, valóban használhattak volna itt-ott jobb minőségű festéket a fa elemeknél, és gépet a csiszolásra. Az ötlet nagyon jó, csak úgy elhamarkodottnak tűnik a kivitelezés.
Selma Blair (Hellboy 1-2, Kegyetlen játékok) TISZA cipőben flangál Hollywoodban - történt ugyanis, hogy amikor a Hellboy 2 forgatása során Etyekwoodban forgattak, a Westendben vett magának egyet.BusKeyCome | 2011.05.22. 16:51:00"A Tisza egy ronda, ehhez képest drága divat cipő, ami a retro-nak a legrosszabb fajtáját képviseli.... Nagyon jó a marketingje, és a sok birka megveszi, mert ma divat magyarnak lenni, magyar terméket fogyasztani, venni és elhiszik, hogy ettől ők NAGYOBB magyarok..... VICC"
Rosszindulatú ostobaságodnál már csak a ló nagyobb, amin ülsz. Gondolom, ha a "Tisza" helyett a "jordán" nevét viselné ez a cipő márka, akkor a taknyodon-nyáladon csúszva áradoznál róla és pont így okádnál azokra, akik nem olyat hordanak. Te, szerencsétlen...










Itt jobban látszik a görgők megoldása is, tök egyszerű... :D