
A Reszkessetek betörők Kevinje visszatért websorozat formában!
A történet 25 évvel később folytatódik. Már felnőtt, de az akkori traumán képtelen volt túllépni. Vezetni sem tanult meg, viszont Uber sofőrként dolgozik a felesége helyett, és amikor valakit felvesz, akkor elmeséli neki mi is történt 1990 karácsonyán...norbertvincze | 2015.12.24. 10:53:19:)
Szőke nő és a sorompó
hawkeye | 2015.12.25. 09:47:08
Műszőke, műmellek, böhömautó,...stb. Nekik kötelezően elő van írva az ilyen közlekedés....
Mai tippelős: kattintás előtt írjátok meg, szerintetek miért álltak sorba a Rákóczi úton az 1970-es évek végén? Annyit segítek, hogy nem az új iPhone jelent meg akkor... ;)lilaflexninja | 2015.12.23. 06:53:14Köszi! Hát erre nem gondoltam volna!

Ettől a helyzettől fél minden sötétben vezető sofőr
kissfreezer | 2015.12.21. 08:55:27Nem vagyok biztos benne..., de szerintem se normális.

SOAR
Nusihusi | 2015.12.15. 23:47:10Nagyon szép kisfilm, a zenéje is jó:)
Magyar Boba Fett akciófigura 1989-ből. 15.000 dollárért (~4,3M Ft) kelt el a Sotheby's árverésén. Jó lesz körbenézni a padláson a régi játékok között... ;)kukulkan | 2015.12.14. 15:26:48Nekem ezek a kedvenc SW-os akciófiguráim:
https://propfreaks.files.wordpress.com/2012/01/uncle-owen-aunt-beru-charred-remains-action-figures.jpg
:D

Így gurul a lepattanó
zed911 | 2015.12.14. 15:28:18Azért kíváncsi lennék, hogy itt hivatalos eljárás után mire büntetik a kerékpárost. Ha te autóval átmész 300,000.-
Itt még a vonat javítást is ráverném a baromra és a kórházi ellátást is fizetősre...

Mai cukizé: Bertha, a tarka vércse vérbeli tánca :)
cila | 2015.12.12. 09:28:25Azért, arra vigyáz a solymász, vagy vércsész, minek nevezzem?, hogy a dőlésszög ne haladja meg a 15 fokot :)

The Drunk Series - egy sorozat, amit holt részegen írtak, és forgattak le
Az ötrészes sorozat alkotói a projekt kezdetén leszögezték, a színészeknek az alkotási folyamat elején alaposan be kell rúgni. Az epizódokat itt lehet megnézni.sergi | 2015.12.10. 21:41:04Charlie Sheent kár hogy nem szerződtették,ő ebben nagyon profi.

A dél-koreai GTA-nak elég élethű a grafikája!
neophyte | 2015.12.07. 19:25:16Mivel ment,h így bírta a törődést??!! Tanknak elég alacsonynak tűnik ebből a kameraállásbó....









