
Lesbian Vampire Killers (Leszbikus vámpírok gyilkosai)
Tudom, hogy én szoktam arról dumálni, hogy csak újabb filmeket posztoljunk, de ezt egyszerűen nem bírtam kihagyni.
Már maga a történet is hatalmas. Két barát túrázik, estére meghúzzák magukat egy viskóban, és tök véletlen egy csapatnyi lány is velük akarja tölteni az estét, ám kiderül, hogy a viskó elátkozott, mert ha egy lány a 18. évét már betöltötte, akkor a ház átváltoztatja leszbikus vámpírrá. :D
Wiki
GerzSonka | 2010.02.16. 19:59:10Ez volna a leszbi vámpír gyilkosok, csak a forgalmazó megint nem nézett utána a kultusznak, mint már annyiszor! :S
FuckYeahGyIK - az emberi hülyeség határtalan... azaz a gyakorikerdesek.hu (legtöbbször tudatlan kamaszok által feltett) legviccesebb kérdései, és válaszai összegyűjtve.

Közeleg a Valentin nap. Íme egy trükk, amivel majd igazán "meglephetjük" párunkat. ;)
+ bonus videó: A gyémántok általában elég jól hatnak vigasztalásként. ;)
A banki dolgozóknak is kijár egy kis bébz rovat... ;)
zodiac | 2010.02.11. 12:32:19A cikkben, amit most scripter belinkelt is azt írják, hogy e-mailben kapta.

Valami viszketett hátul a nyakán... ;)
Ti elhiszitek a történetet? :D|-=O=-| | 2010.02.04. 16:36:01Jó sok lehetett a HP-je. :D

Hatékonyság vagy szimplán lustaság? :D
Nusihusi | 2010.02.01. 16:48:07A lustaság szüli a találékonyságot:)

Rendesen kicentizte az öreg a garázst... a kiszállási metódus hatalmas! :D
Dawe | 2010.01.26. 19:36:15reméltem hogy a csomagtartóból mászik elő vagy a tetőablakon :D

Invasion
Gondolkoztatok már azon, hogy ha tényleg léteznek űrlények, akkor azok miért látogatnának el hozzánk? Akkor feltétlenül nézzétek meg ezt a 6 perces kis mesét. Én azt mondom, hogy ez is egy szempont. :D
A készítők honlapja
Érdemes meglesni, mert a többi munkájuk mellet van egy promóciós videójuk is, ami a látványviláguk mellett, még egy nagyszerű zenével (Prodigy - Spitfire) is meg van toldva, a tökéletes hatás érdekében.Davek | 2010.01.21. 21:58:10Mert ha létezik intelligens élet a földön kívül akik vannak annyire értelmesek h eljussanak idáig, akkor aztis tudják hogy az inváziót az emberiség selejtjeivel kell kezdeni egy kontinensel arább :D

Hát ez felrúgta a napomat, mint Nagy Imre a Varsói Szerződést...
Egy másik videója.plantek | 2010.01.21. 00:44:51Szerintem ez a régebbi magyar kiscsajnak a nagymamája(?papája?), a zöld mutáns bálnának az anyja a Sebulbának a nagynénje...
Physalia - a Vincent Callebaut tervezte önellátó, energia termelő úszó kert a portugál gálya (Physalia physalis) nevű medúzáról kapta a nevét. A Physaliát úgy tervezték, hogy Európa fontosabb folyói között tudjon mozogni. Amint a vízen siklik, a titánuim-dioxidos felülete az ultraibolya sugarak hatására megtisztítja a folyóvizet, elnyeli és közömbösíti az ipari és mezőgazdasági, illetve a más folyókból származó szennyeződéseket.I. C. Wiener | 2010.01.15. 11:58:36Látom, kisebb lavinát indítottam el, pedig csak Toonira reagáltam, ráadásul nem is a fenti hajó-, hanem a grínpíszes gépló kapcsán. :)
Ennek (=géplónak) speciel valóban nem látom értelmét továbbra sem, hiszen feltételezem, nem magasabb a hatásfoka, mint egy élőé... ennyiről volna szó :)









