
- Gyüssz topogni gecó?
- Zzzzzz.
Tankos gémizé
dilidoki12 | 2007.11.24. 14:13:01nehez de jó

Picross - egy kis logikai gémizé
AVIREX | 2008.12.10. 22:55:54nem lassú,lehet a neteddel van problémakérjél a Dzsezuszkátóll nagyobb sávszélt :]
A Star Wars világának igen népes rajongói tábora van, és a téma iránti rajongásáról adott tanúbizonyságot Fresli János (Soccer) is. Az AT-AT lépegető nem az első ilyen kaliberű alkotása és információim szerint egyáltalán nem az utolsó. Ugyanis elkészült már egy igen méretes TIE Fighter, és tervbe van véve egy a Mátrix trilógiából jól ismert őrszem is. A kapcsolat a gépek között nem a témában keresendő, hanem a különleges megoldásokban. A TIE Fighter még nem képes mozgásra, de az AT-AT már igen és az őrszem még bonyolultabb aktivitásra lesz képes. A további szófordulatok elkerülése érdekében inkább ugorjunk is neki a munkamenet áttekintésének. A cikk végén egy exkluzív video anyagot is láthattok, melyet Joy készített!Sztiki | 2007.11.21. 20:45:52
A készítő itt képekkel illusztrálva, részletesen leírja hogy rakta össze a modot.
http://www.radikalmod.hu/index.php?p=13&bid=247&asc=1&h=0&m=10
emellett még egy korábban készített TIE Interceptor elkészítése is le van ott írva.

Day of the Bobteds
Matyi | 2008.05.04. 19:04:04hehe ez tuti a végén az a ...... király volt

Add a pénzed önként a gengszternek! Modern, beszélő malacpersely.
Csemy | 2007.11.16. 15:21:22éés csupán 71 $ :)

Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
Deathy | 2007.12.31. 08:58:15sikerült másfél óra alatt

A mi gyerekeink már ilyen undorító szörnyecskékkel játszhatnak karácsony este! Genetikailag módosított tamagocsi. :)
roland66 | 2007.11.15. 23:25:39kösz hogy fejbe akartál ba**ni 1 kővel...

Ez aztán kihívás...nem könnyű kijutós gémizé!
Deathy | 2007.12.31. 07:19:33csak sikerült 1 óra 10 perc

National Geographic Magyarország fotópályázat 2007
«Edyson®» | 2007.11.04. 12:30:42igen , mindazt egyedul csinalja a srac. Hihetetlen erzekkel fotoz, 3D ben modellez.
Napi kapcsolatba vagyok vele, es latastol vakulasog dolgozik, az ilyen emberek erdemlik meg a tiszteletet.
a Videokat is nezzetek meg nala. Felelmetes. Valamint az egyik kedvencem a Hellgate. Itt a making movie is http://www.youtube.com/watch?v=rkLTtgK7CFI










4x lőttek rá, pedig szegény pasinak csak annyi volt a baja, hogy nem értette őt senki. Hosszú órákon keresztúl várakozatták, és a csatlakozást is lekéste. Kiabált egy kicsit, majd jöttek a zsaruk. A hülye rendőrök pedig felszólították tegye fel a kezét, pontosabban tegye fel és támassza az üvegfalnak. Mivel nem értette a lengyel, nem fogadott szót. Erre lelőtték sokkoló-pisztolyokkal. A pasi rángatózott, majd belehalt. :-((((