Megdöbbentő hír rázta meg nemrég a popipart: Lady Gaga ellopta Kozsó egyik dalát. Kocsor Zsoltika szerint Lady Gaga szerzői az interneten kutatva hallhatták az ő dalát. Az interjúból kiderül (?), miért is nem mutatja meg a sajtónak, melyik - lemezre soha fel nem került - felvételét nyúlták le. Az énekes menedzsmentje dollármilliókra perelné a világsztárt, de Kozsó beérné egy duettel.
Amerikában minden stand-up humorista a vásznon köt ki. Nálunk Kiss Ádám az első. Dumatúra. 7 egyszerű szabály. Vajon sikerül betartania őket? Lafka Dávid vicces rövidfilmje.
Mi is kerül az asztalra kerülő darált húsba...
Nope | 2012.10.25. 18:59:5318-50 eléggé tág intervallum, ahhoz képest a 30% meg sok. Tuti nem úgy jött ki hogy korosztályonként egyenletesen oszlik el, inkább úgy tudnám elképzelni, hogy a 18 éves nők 98%-a, és az 50 éves nők 1%-a.
Most nem azt mondom, hogy kizáró ok nálam ha egy nő nem tud főzni, a talpraesettebbek simán visszatámadhatnának azt mondva hogy "nekem meg olyan faszi nem kell aki szerint a nőnek a konyhában a helye". DE azért elgondolkoztató, hogy ha egy olyan képességet nem volt eltanulni a felmenőitől, amit évezredekig a neméhez kötöttek, akkor vajon ez igaz lehet egyéb dolgokra is, mint pl. az alapvető értékrendek? Nem főz mert undorító a nyers húst fogdosni? Akkor pelenkázni se fog mert undorító szart törölni?
A magyar nő meg külön téma (tisztelet a kivételnek), de ezt már többször kifejtettem kapcsolódó témákban, és utálom ismételni magam! :P

Kíváncsi vagy milyen a Google adatcenter belülről? Itt megnézheted!

Ne aggódj, elkapunk!
közlegény | 2012.10.12. 12:56:04Túl éles volt a lábkörme

Miért nem kér meg valakit, hogy segítsen, ha nem bírja lecsavarni a kupakot? :D
7sleeper | 2012.10.15. 17:18:56egyebekben eszetlen kerek gyerek lenyelt nem kevesebb negyven fegyveres mestert

Szorult helyzet :D
Szancso | 2012.10.09. 18:21:00Ott a jobb felső sarokban maradt egy kis por! :D

A kitartás nagyszerű eredménye! 70 kg-ot fogyott egy év alatt. Tisztára mint egy fogyiszer és fitness termék reklám, de le a kalappal! :)
közlegény | 2012.10.06. 14:26:00kezd lefolyni a vázról, kitöltve jobban nézett ki.

Újrahasznosított Harley-Davidson. Összebűvészkedte David Chopperfield ;)

Csodásan vicces képek apáról és lányáról
Jó poénnak indult, ám hamar bejárta az internetet a „Világ legjobb apukája” és lánya vicces fotói.
Dave Engledow eredetileg a sorozat részének szánta azt a fotót is, amin elcsigázott arcot vágva a lánya cumisüvegéből tölt magának tejet a kávéjába. Már éppen elkattintotta volna a gépet, amikor eszébe jutott, hogy nagyobbat ütne, ha a bögrén lenne valamilyen jellegzetes felirat is.
Így került képbe a Világ Legjobb Apukája bögre is, ami azóta már több, mint ötven fotón szerepelt. A kép ugyanis felkerült az internetre, őt pedig bombázni kezdték bíztató levelekkel. A képekből most naptár készül, amire már több mint hétezer dollárt gyűjtött össze internetes támogatóitól.Szobabicikli | 2012.09.28. 15:13:23Utolsó előtti...jaj :D










Gesztiék sohasem titkolták, hogy a Magyarország zenéje az a Cirque Du Suleil Allegria c. száma egy az egybe.
Amúgy én rühellem a cirkuszt már egész pici korom óta, erővel se lehetne elrángatni de ha egyszer eljönne hazánkba a Cirque Du Suleil arra elmennék. Valami frenetikus amit csinálnak.