
The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)

A National Geographic 2007 fotópályázat győztes fényképei
bandee1219 | 2007.12.10. 13:40:09Talán az ember szívesebben látja más nyomorát, szomorúságát, mint a sajátját és ezek a képek talán megmutatják, hogy neked nem is annyira rossz.... Ki tudja?

Japcsi gémizé!
Ütögesd vissza a kanállal jól a színes zselatinokat! :)!_SuMi_! | 2007.12.11. 19:19:13óóóóóóó már ki vok ettől a "cupogástól" nagyon unalmas
de ha nincs más ako joo,de szerencsére van!!!!!!

The Privacy - újabb kijutós gémizé. Egész jó.
Matthu | 2008.01.04. 01:22:07Hol a piros teló? Már csak az kell és kész.

Anika's Odyssey - Land of the Taniwha
Szerezd vissza a nyuladat! Nagyon hangulatos kis gémizé. :)B@bóC@ | 2007.12.17. 15:09:37Aranyos:)))
Tilox
A játék célja, hogy a négyzetekre ugorva eltüntesd azokat. A nyilakkal lehet jobbra, balra, le, fel ugrani, a ctrl lenyomásával pedig egy nagyobbat ugrik (2 egységnyit)!Zack | 2008.01.09. 14:37:49én az 5.nél megakadtam:D

Bár Csoki megoldása sem volt rossz az Üvegtigris 2-ben, azért ez még is csak elegánsabb egy picit. (csak kevésbé látványos)
Balázs | 2007.12.01. 01:57:27limonádét meg teát érdekes lenne vele(egyikből forróvíz másikból tea fű harmadikból citromlé).

Várépítős, szörnyekkel harcolós, aranygyűjtögetős, embertoborzós, stratégiai gémizé.
Joci006 | 2008.05.18. 12:59:52hy nekem si kéne a teljes játék légyszi küld már el honann tudnám elszedni vagy a játékot köszi

"Geronimo, a Drogvilág mindent tudó nagykutyája végigkíséri a nézőket a kábítószeres "élmények" különböző változatain. A hangvétel ironikus. Geronimo kárörvendve mutatja be a halálos veszélyeket, amelyek a drogok világában tévelygőkre leselkednek."
Aha, értjük...bungle | 2010.06.22. 17:08:02"Bizarr animáció: Stohl András kifekszik a drogtól"
http://hetivalasz.hu/kronika/bizarr-video-stohl-andras-tuladagolja-magat-30221

Dobgép - dobd a géped a dobba :)
bandee1219 | 2007.11.29. 21:44:08Ahogy a definíció mondja: az a hardware része a gépnek, amibe bele tudsz rugni. :)










ez nem vicc!
de jó lesz a film :D