
Invasion
Gondolkoztatok már azon, hogy ha tényleg léteznek űrlények, akkor azok miért látogatnának el hozzánk? Akkor feltétlenül nézzétek meg ezt a 6 perces kis mesét. Én azt mondom, hogy ez is egy szempont. :D
A készítők honlapja
Érdemes meglesni, mert a többi munkájuk mellet van egy promóciós videójuk is, ami a látványviláguk mellett, még egy nagyszerű zenével (Prodigy - Spitfire) is meg van toldva, a tökéletes hatás érdekében.Davek | 2010.01.21. 21:58:10Mert ha létezik intelligens élet a földön kívül akik vannak annyire értelmesek h eljussanak idáig, akkor aztis tudják hogy az inváziót az emberiség selejtjeivel kell kezdeni egy kontinensel arább :D
Újabb szétcsúszott srác, őt a rendőrök szedték össze.
Szerintetek melyik bolygón van? :Dfocuskoma | 2010.02.24. 20:55:24Most volt a Fókuszban, hogy ez a tag a GHB-vel adagolta túl magát. :) Szar ügy. xD

A tökéletes nő (?) ;)
Ti kiknek mely tulajdonságait kereszteznétek, hogy egy tökéletes nőt kapjatok? ;)eol | 2010.01.11. 11:16:45Ez a Bene Gesserit titkos mappájából van?

Nem reklámozni akarok, de látványnak szép! :)
alpha23 | 2010.01.11. 08:06:51Elég lenne két Pasi egymással szemben! Ennyi!

Víz(alatt)ibicikli :)
Egy orosz cég piacra dobta az emberi erővel, bicikli pedállal hajtható hobbi tengeralattjárót. 70 ezer dollárért kapható és 30 méteres mélységig lehet vele merülni. Ez bőven elég például a korall-zátonyok színpompás élővilágának tanulmányozásához.
Még több kép itt.AVIREX | 2010.01.04. 11:00:59nekem már az érdekes,hogy az ember a vízben alapból kinyitja a szemét [: (én még nem próbáltam,de nem is hiszem,hogy valaha fogom:)

Nem egy életbiztosítás ez a meló. Főleg ha úgy jár az ember, mint ezen a régebbi videón...
BlackHawk94 | 2010.01.04. 17:45:00nem azért de én nem látom értelmét hogy ebben mi a jó

342 db 2009-es filmrészlet 7 percben.
Nektek mely filmek tetszettek legjobban idén?Noncsi20 | 2010.01.03. 20:02:36Oh ezer hála:)

Mérőszalagos kis célpontos távolbamérés mesterfokon. :)
Nusihusi | 2009.12.22. 05:35:53A legdurvább az, amikor a WC-n rányitnak valakireXD

Mai napi büntetés: H1N1 tánc cuki ázsiai fiúcskáktól, meleg szeretettel. :D
Selcros | 2010.12.31. 00:26:05Ez egy oldal ahol infót lehet megosztani másokkal, vannak olyan emberek akik posztolnak, vannak akik csak felnéznek és csak szimplán élvezik az olvasást... namost én az utóbbi kategória vagyok, csak szimplán megjegyeztem h régóta nem volt poszt, nem pattogtam h mi a f***ért nincs stb... kulturáltan rámutattam. nyilván ilyen vagyok az életben mert egy megosztó oldalon csodálkoztam h miért nincs poszt, hát gratulálok, tipikus sablonos gondolkodásmód.

Nézd, anyu új szilikon melleket kapott. Kipróbálod?
plantek | 2009.12.08. 19:27:54O.o az igen, a tejcsárdák "haszna"???









