
Csipkeruha az igazán kemény srácoknak
Hozzátenném, hogy maga a terméket áruló oldal is kimeríti a vizuális környezetszennyezés fogalmát.
Ha hiányzik egy kis tenyérizzasztás, akkor íme
Néhány srác felmászott a jelenlegi legmagasabb toronyház tetejére, ami a nyugati féltekén találhatóCsádi | 2017.05.09. 22:34:37Ezek a swag-yolo fostucatzenés díszmajmok félősen sétálnak goproval a kezükben egy magas épület tetején. Ez egyszerű önveszélyeztetés. Giccses, és unalmas.
Az a hasonló stílusú srác, akiről már több poszt volt itt, ő szerintem érdekesebb. Valószínűleg egy nagyon tehetséges atléta, aki megbízik magában annyira, hogy atletikus, vagy parkour-os mozdulatokat csináljon olyan helyen, ahol a hibából halál lesz.
Vagy a Kötéltánc c. film is egy érdekes és látványos huligánkodásról szólt. Nem tehetségtelen nagyzolásról.

A srácok kimaxolták, amit egy kirakóval lehet

Egy egész évébe telt a srácnak, hogy megalkossa a saját steampunk bárját
De a képek alapján kijelenthetjük, hogy minden egyes perce megérte.
Az Izére bárki rakhat fel posztokat, szóval hajrá fiúk és lányok, várjuk az Izéiteket! :)
A srác helyében lottóznék
Mégis mekkora az esély arra, hogy egy gyógyszertárban vág arcon egy gumiabroncs?Kistibikécske | 2017.04.24. 09:46:48Jónapot, gumit szeretnék venni...

Senki sem hitt a srácnak, akit április elsején csapott el egy szarvas
Ezért szerezte meg a hotel bejárati biztonsági kamerájának a felvételét.
Enyhén öngyilkosjelölt a srác
De jár neki az elismerés.Demente | 2017.04.08. 23:29:05Egy csomó haver figyeli a kereszteződéseket, sőt még néha a forgalmat is megállították! Ügyes a srác!

Mit szóltok a sráchoz, aki szemüveget tetováltatott az arcára?
negativ_kommentelo | 2017.04.07. 22:27:16Ravennë, ez nálam eddig az év kommentje :)

Ezt se nagyon próbáljátok ki otthon!
A víz és az elektromosság keverése általában nem végződik jól. Szerencsére itt a srác tudta miért kell gumikesztyűt húznia.
Egy magyar sofőrön kattog most a net népe
Nem karambolos vagy durva dashcam videó, csak annyi, hogy a srác a dugóban szemetet szed, de pont ettől jó az egész.lilaflexninja | 2017.03.24. 11:58:47Ez csak az új gazdaságos kukásautó.










Két férfi beszélget:
- Kénytelen leszek kivándorolni ebből az országból.
- Miért?
- Korábban tiltották a homoszexualitást. Most megtűrik, nem várom meg, amíg kötelező lesz.
XD