
Adobe AIR alapú világrádió. Pici, és baromi jó.
Magyar adók is vannak szép számmal.AndyMcNab | 2009.09.14. 16:29:36Jó a fotód :)
Air Guitar World Champion 2009: Sylvain "Günther Love" Quimene
Bubba | 2009.10.20. 14:24:10Nem érzem sznobságnak, de mint zenész zavar, mert cd-t otthon is tudok hallgatni.
Inkább rontsa el, vagy hibázzon benne, de tiszteljen meg azzal, hogy előadja, és nem kamuzik.

The Lorraine Mondial Air Balloon Rally

Ennyi babot zabálni... :-S
bandee1219 | 2009.07.07. 10:33:16annyi lehetne a golyóknak *_*

Lopakodó izomautók a légierőnek!
humanhades | 2009.06.07. 01:52:50jol latom h a mejladat azert nem hagytak ki a sracok?

A Festo érdekes állati kütyüjei.

Kezdő airbrush művész alkotása. Van még hova fejlődni. ;)
bandee1219 | 2009.03.13. 19:19:06Ha ilyen volt a modell, akkor viszont jól sikerült.

Legalább nem repül le a korong. ;)
winben | 2009.02.24. 21:05:19jah,igen, a millisecundumok...
meg ha esetleg bevillanna egy hibaüzenet (amit aztán le kéne okézni), a kékhalál, vagy esetleg lefagyna az lenne a csúcs...

Már strandolni sem lehet úgy, hogy egy Boeing vagy egy Airbus el ne húzzon a fejed felett. ;)
bungle | 2015.04.02. 18:49:44Tegucigalpa, Honduras Toncontin airport landing: www.youtube.com/watch?v=v_z5HtME9n8

Airbus meredek felszállása. Az utasok szerintem beszartak.
bungle | 2015.01.07. 10:47:09lilaflexninja küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=EWTK9phKoaE
Szöveg: "Öveket kérem becsatolni!
további produkciók: https://www.youtube.com/watch?v=va5HGMlRSdQ "









