
Rugóláb Seriff és a Gumírozott Nikkelbolha törvénytelen fia bemutatja a higanymérgezés legsúlyosabb esetét ;)
lb7 | 2011.08.08. 11:18:48Annyira jó ez a zene, hogy bulizhatnékom lett...
Hogy mire képes már manapság a miniatürizáció!
BusKeyCome | 2011.08.04. 22:01:39Arra a bizonyos célra meg ott vannak a gidák. Két előnyük is van: 1. Nincs még foguk. 2. Állandóan cumiznának. :D

A Notre Dame-i toronyőr macskája
bungle | 2013.05.21. 14:57:52Majd küldjél videót róla! Meg a másnap reggelről is, amint leharapott egérfejek mellett ébredsz! ;)

Napelemes felhőkarcoló épül Arizonában - a közel 800 méteres torony 150 ezer lakást lát majd el árammal.
bungle | 2014.08.20. 00:14:12http://verde.444.hu/2014/08/19/homalyoszlatas-napelem-ugyben/
Bár lehet elmenne külön postnak is...

A mai tippelős: mit készítenek a törött gördeszkákból?
Illetve ti mit tudnátok belőle kihozni? :)adamtheripper | 2011.07.28. 20:01:10http://www.ballerhouse.com/wp-content/uploads/2009/04/rob6.jpg
http://image.automotive.com/f/features/consumer/1103_celebrity_drive_rob_dyrdek_skateboarder_mtv_star/30760454+soriginal/rob-dyrdek-office.jpg
http://www.karencivil.com/wp-content/uploads/2010/03/DSCN0085-500x281.jpg

Jó a buli! ;)
nokia5700 | 2011.07.26. 23:03:42Szerintem is hatalmas party!!! :D
ez olyan h ki milyen zenét szeret, olyan partyra jár, ha neked az ilyen stílusú zene nem teccik akk ne kritizáld, sztem ez ennyi... hát nem egy Bikini koncert de így lehet megadni a módját egy ilyen partynak:D

Minden évben többszáz gyermeket temetnek el élve.
dude | 2011.07.31. 22:00:54Na mi van, te nagyonseggarc, mégsem sikerült töröltetni? :D

Azok a törékeny nők... ;)
Shady17 | 2011.07.20. 11:37:08geci kitörte a kezit xD

Szerintetek mire képes egy tornádó? Előtte-utána videó!
koresztesz | 2011.07.24. 17:53:27tényleg fasza házak ezek,csak a szél elfújja őket lol.

Napi Izés téma: a Villanykörte összeesküvés - A tervezett elavulás története
A videóból választ kaphatunk többek közt arra, amivel már azt hiszem mindannyian találkoztunk, hogy miért pont a garancia lejárta után megy tönkre az adott termék?izébigyó | 2012.11.22. 10:20:47Direkt mennek tönkre a menő cuccok?
Gonosz összeesküvés rángatja dróton a fogyasztói társadalmakba született embereket vagy száz éve - ezt vallják azok, akik a tervezett elavulásról beszélnek. Eszerint a folyamatos profit és a termelés pörgetése érdekében a gyártók direkt nem tartós árucikkeket terveznek és árulnak. Tényleg chipet építenek a nyomtatókba, amitől azok tönkremennek? Miért nem lehet megszerelni a bedöglött iPodot? Csődbe mennének a nejlonharisnya-gyártók, ha nem szaladna fel a szem a harisnyákon? Mit tanít a mának a száztíz éves villanykörte?
http://www.origo.hu/itthon/20121117-miert-megy-tonkre-minden-olyan-gyorsan-vane-tervezett-elavulas.html









