Ha már lúd, legyen kövér... AK47 vízigéppisztoly
4 lövés másodpercenként, 8 méteres hatótáv, a tárcsere elektromos, csak a ravaszt kell húzni. :)cila | 2010.04.04. 09:02:50Nevezzük csak egyszerűen uzipisztolynak. Jövőre AK ilyennel is mehetünk locsolni.
Kellemes hangulatú családi ebéd, asztal körül szaladgáló gyerkőcök, szomjas vendégek. Apunak eszébe jut, hogy van egy frankó kis bora, hát be is hozza. Csak éppen a bor nevét felejtette el. ;)Tooni | 2010.10.07. 10:53:36Kenyérbe sült szeg, drót, felső műfogsor és egész patkány. És ez csak amiről én tudok.

Tartotta már hátán teknőc, volt már lapos is, de újabban tágul a Föld.
Vitatott tudományos elmélet, mely meglepően sok dolgot magyaráz meg egyszerűbben, mint a ma divatos lemeztektonika. Már csak azért is jobb, mert ilyen szép színes animációkat készítenek a képviselői, mint Neal Adams, az újabb Batman és X-Men képregények megalkotója a honlapján.betyár | 2010.04.01. 00:15:28szerintem meg a Föld ÉL és talán csak tüsszenteni fog nemsoká. na erre varrjatok gombot :P

2012 Ford Police Interceptor - egy ilyen járgányban öröm lehet utazni, akár még a hátsó ülésen is! :D
cdegux | 2010.03.26. 13:23:00ilyen kell

Az orosz egyszerűség és hatékonyság nagyon szép példája. :D
Nusihusi | 2010.03.14. 01:31:57Ez most azon röhög, hogy kormány nélkül vezet?XD Meg az útra se figyelt

"Jah így könnyű, próbálná ezt meg Mekkának háttal..." ;D
andras33 | 2010.03.12. 11:16:29Szerintem az opciók közül ő a HVCS...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a gubacs.
A gubacs növényi szövetekben kifejlődő rendellenes sejtszaporulat, illetve sejtméret-növekedés, amely valamilyen más élő szervezet (vírus, baktérium, fonalféreg, rovar, atka stb.) tevékenységének hatására jön létre. A gubacs a benne vagy rajta élősködőknek az időjárás és ellenség ellen védelmül, lakóhelyül, költőfészkül és táplálékul is szolgál.
Egy érdekes példa az ugráló gubacs.Nusihusi | 2010.03.10. 21:55:57Jópofán néznek ki:) Az első képen úgy néz ki, mint a zabpehely:D

Olyan sok az erőszak manapság a hírekben...
plantek | 2010.03.06. 15:35:35Biztos cséztek a bal oldali meg kempelt vagy csítelt:D

Érzelmi erőszak hat keréken
Nusihusi | 2010.03.06. 02:10:00Elég bizarrul néz ki:S

Mini Lady Gaga - hát nem elragadó? ;)
andorka932 | 2010.07.25. 22:15:47szegeny de ronda ezzel a sminkel









