
Fürge ujjak 1 perce. :D

Fűrészelni pedig tudni kell... JÓL. :)
Horvipapa | 2012.07.18. 12:47:01Dolgozam egy barátomnál, aki exportra gyárt fa játékokat. Várak, hajók, csillagok, kirakósjátékok készítésével foglalkoztunk, és nem panaszkodom; elég jól ment a meló. De ennél a fószernél ledobtam a láncot. Nagyon ügyes! A linket el is küldtem a srácnak.Lledöbbent ő is.. :)

Neuburg Ice Swimming 2009 - az idei úszkálás a jeges Dunában.
Maccoyi | 2009.02.05. 21:10:36Ha már jeges vízben úszkálás, akkor http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=2349
( Persze nem az önreklám miatt. ;D )
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.Tasiii | 2009.02.05. 21:53:13Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)

Ne hagyd, hogy a televízió nevelje fel a gyereket!
Kicsit fura ez egy tv reklámnak... na mindegy. Szerintem találó és van mondanivalója is.Mammut | 2009.02.01. 21:08:07Én is inkább játszok, minthogy TV-t nézzek :DDDDD

Mohaszőnyeg
bungle | 2009.03.16. 10:27:11cancer1 küldte:
Szőnyegek és lábtörlők
http://freshpics.blogspot.com/2009/03/creative-rugs-and-doormats.html

"Élő fából fogpiszkáló 15 mp alatt." ;)

Tecske. :D
Timi21 | 2009.01.24. 15:03:25akkor most mi az anyja? kecske v tehén? Inkább kecskének néz ki

Az amerikaiak már fürödni is autóval mennek...
sphott | 2009.01.13. 15:47:03olyan jóféle kefésbe kellett vna mennie...

Ne bántsd a fát, mert ő is
érezélvez - avagy reklám a WTF kategóriából.Schabee | 2009.01.08. 21:11:02basszus ez mekkora állatság










You have 40 correct words and
you have 1 wrong words
ez gyenge mi?