
Pózolj a piszoár mellett... "igény". ;)
Purple | 2010.02.23. 16:45:35majd egyből nem lesz mindegy, ha összeszedsz egy ilyentől valamit :D
Hogyan lopjunk női fehérneműt jól? ;)
Mr.T. | 2010.02.16. 12:16:06Megragadó ez a mondat :D
Az olyan esetek, mint a hírhedt sibujai, amikor egy 29 éves férfi lakásán négy, megbilincselt tinit találtak és aki még letartóztatása előtt faszenes tüzelésű kályhájával öngyilkosságot követett el, rámutatnak a változtatás szükségességére.
A február végéig tartó akcióban olyan remek játékokért indulhattok harcba, mint a sikert sikerre halmozó Mass Effect 2, vagy a Salem és Rios visszatérését bemutató Army of Two: The 40th Day, aki pedig egy kis zenélésre vágyik, az a Guitar Hero új mellékágával, a Van Halennel találhatja meg számításait. Mindhárom szoftver X360 konzolra kerül kisorsolásra, a nyereményeket pedig az Electronic Arts és a BSC Kft. ajánlotta fel.Purple | 2010.02.13. 13:04:24mert engem pl nem mozgat, én el vagyok a 100 éves kis játékaimmal, és azok folytatásaival :D (sims, tomb raider)

Ha nálunk ilyen TopShop lenne, talán még nézném is. ;)
I-Dan | 2010.02.13. 02:09:33Ne a szöveget nézd hanem a csöcsöket :)

Hasznos kis program HTC telefonokra. ;)
nemerdekel | 2010.07.30. 21:48:32csecs :D XD

Ne felejtsük el télen a madáretető mellett a macskaetetőt is kitenni!
themasterhealer | 2010.02.01. 18:55:10a masiknak nem adott belole

Buried
Reynolds egy vállalkozót játszik, akit Irakban elrabolnak és a sivatagban tér magához egy koporsóban eltemetve. Egy mobiltelefon, egy gyertya és egy kés van nála.
Ez is egy olyan thriller, ami leginkább a klausztrofób érzésre játszik. A legérdekesebb az, hogy hogyan lehet egy 90 perces filmet csinálni, ami leginkább egy koporsóban játszódik. Hasonló lehet majd mint a Frozen. Csak ez nem fent, hanem 6 láb mélyen.
Imdb | Hivatalos honlap (Még nem érdemes meglátogatni, csak egy kép található rajta, amiből posztert csináltak.)
Betiltják a kis melleket?
"Ha egy férfi a nagyon kis mellbőségű hölgyeket részesíti előnyben, az bizonyára pedofil hajlamú, függetlenül a keblek tulajdonosának életkorától."Cableguy | 2010.02.03. 21:16:41Miért a mi pásztorainknak i van energiája ilyenekre. Büntetnek téged ha kerek akváriumba halat vagy kerek kalitkába madarat tartasz. DE hogy kenyeret adjanak a népének és normális büntetőtörvényeket vagy más jogszabályokat alkossanak ara nincs idejük.

Kettővel is fog neki sikerülni? :)
focuskoma | 2010.01.30. 11:43:12Látszott a fején, hogy már nem sok kellett neki hozzá. :)

Tudtátok, hogy a teknős emlős állat? Én sem. :)
plantek | 2010.01.22. 17:49:14teknős piercing befigyel:D









