
3 barát, 2 kutya, 1 kanapé és pár helyszín
(...és a 3 szoba, 4 kerékkel mi a helyzet? ;))közlegény | 2014.10.06. 18:35:36ezek vajon előtte vagy utána képek ? :)
Kábítófegyverrel lőtt hátba egy 62 éves nőt egy floridai rendőr
A nő egy letartóztatás alatt érdeklődött, hogy mi történik, és amikor szóltak neki, hogy menjen el, el is indult a másik irányba. Ekkor lőtte hátba a rend bátor őre (2:37-nél).SilAsh | 2014.10.03. 10:08:40Nyilván kellett ez neki, ezért ment oda.
Aki meg el akarta ezt kerülni, elkerülte ezt.
Darwin díjat neki!
Illetve csak jelölést.

Forradalmi a hangulat Magyarországon, tüntetést szerveznek egy tévésorozatért! :D
7sleeper | 2014.10.02. 19:40:18na az n-t kilőtte a ka-me-ha-me-HAAAAAAAA
(az mekkora szemétség volt, hogy a Namekes - meg minden "harc" - 5 perces volt, aztán 10 db egyenként 20 perces részen keresztül nyújtották..)

Szörnyű baleset, de a sofőr túlélte! ;)
Nusihusi | 2014.09.30. 23:29:38A szélvédő viszont nem élte túl az esetet:P

Ilyen tanszék egyetlen európai egyetemen sincs
Debrecenben hozzák létre az első európai ajurvéda tanszéket, az erről szóló megállapodást szerdán írták alá a Debreceni Egyetem (DE) és az indiai AYUSH Akadémia vezetői.Resystanc3 | 2014.10.05. 01:09:40Jól mondod. :) Csak nagybetűvel kellett írnom és máris tudunk beszélgetni. Gyakrabban be kéne nyomnom a SHIFTET.

Renault tulajdonosoknak kis hasznos. „Nem kell felgyújtani!” :D
I. C. Wiener | 2014.09.18. 22:09:06Ökölszabályként a "3F"-es autók közül nem ajánlott vásárolni.

Egy örök klasszikus: Ossian - Live in Debrecen
Endrus már picit „elfáradt". ;)bungle | 2015.02.26. 09:37:27"Endre létrehozott egy tündenyelvet melynek teljes grammatikáját, fonetikáját egybe letolta a debrecenieknek. És számomra ma is az a legdöbbenetesebb, hogy kiejtéskor sok szó, mondat még hangzásában sem hasonlít az eredetire, meg sem közelíti azt amit ő írt és százmilliószor elénekelt.. lehet amúgy valójában az történt, hogy Pataki Titi földönkívüli cimboráit bedzsinázták Debrecenben és tévedésből Edda helyett elmentek Ossián koncertre, majd amikor a szokásos mentálisrocksztárgenerátor agysugarukat bekapcsolták, az Edda program maradt rajta a szerveren.. és a csutka részeg Paksi bár érzékelte az Ossián dallamokat, de a mentális machináció miatt a jól ismert dallamokra Edda szövegeket kezdett el énekelni, fordítva."
:DDD

Fehér Templom - Chiang Rai, Thaiföld
Fura egy kerti törpredator az ott... ;)palinkaman | 2014.09.16. 09:01:20A keletiek megint továbbgondolták: zombipredátor. Megérne egy új "Zs" kategóriás filmet.
Eladó a világ egyik legkisebb háza Észak-London egyik puccos részén, Islington környékén. A mindössze 17.46 négyzetméteres, egyetlen szobából álló modern mikro-otthonért a tulaj 275 ezer fontot (108 millió forintot) szeretne.
A mongúznak elfelejtettek szólni, hogy nem ő az állatok királya... ;)
sergi | 2014.09.09. 13:00:59Na jól van,most fejezd be :)









