
Life on White - több, mint 10.000 állatfotó fehér háttér előtt.

Vicces barátok: "meghalt az a kínai férfi, akinek barátai - tréfából - élő, mocsári angolnát dugtak fel a hátsójába".
Egész jól hangzik, kár hogy kamu az egész, de azért elég sok újság meg blog beszopta. Írjatok szerencsétlen bulvárlapoknak jobb sztorit, hogy legyen miről firkálniuk az uborkaszezonban. :)Ancen | 2010.05.05. 19:14:25Ilyeneket én is ki tudok találni...miért is nem mentem újságírónak??

Hát ez nagyon
kígyósirály! ;)sahinel | 2010.05.03. 23:30:16idekinn ez még nem is igazán nagy sirály. A galambokat símán lezúzzák néha ha olyan kedvük van. A csirkegyár mögött ahol a csirke hulladék van még a macskákat is megtámadják hogy csak az övék legyen a kaja. Itt a városban bandáznak egy péntek vagy szombat este után hogy a bulizók álltal elhagyott kajákat összeszedjék.

Íme az az atléta, akire szó szerint "rájárt a rúd". :D
Tooni | 2010.04.28. 19:44:58Laci után szabadon:
"Ez már döfi" :D

Kandós Ifjúsági Napok rendezvénye az a 24 órás non-stop vetélkedő, amely ekkor a szakok között zajlik. Ezen a vetélkedőn dől el, hogy melyik intézet öregbítheti tovább hírnevét, birtokolhatja a vándorkupát egy évig, és rendezheti a következő KIN-Kupát. No meg az is eldől, hogy ki lett az utolsó, még versenyben maradt csapat, mert ennek a csapatnak a birtokába kerül a KIN-Kuka, melynek határozott előnye a Kupával szemben, hogy jóval több bor fér bele, ami aztán megalapozhatja a csapat hangulatát az ezután következő koncertekhez és a reggelig tartó bulihoz. Merthogy a díjakat illik borral telitöltve átadni! De a bor és a buli előtt még át kell vészelni a vetélkedőt, amely izgalmában, hangulatában, bizsergésében szinte visszaadhatatlannak tűnik e néhány sorban.
E-my | 2010.04.28. 09:17:46Hali!
Schönherz Qpa (csak hogy megfelelően legyen leírva). És idén lesz a 39. Schönherz Qpa.
És az általunk rendezett Qpán képviselte magát a BMF AllStars csapat is. Nagy szeretettel várjuk őket idén is :)

iPhone-nal vezérelhető, tetszés szerint bárhová néző intelligens ablak.
Itt látható a beszerelési folyamat.eol | 2010.04.19. 10:54:26Jobbnak tartanád, ha nem a Wii cuccát használnák? Nem is vagy kicsit fanboy... :P

Cliff Penrose, a "nyulakkal suttogó". A 60 éves brit állat hipnotizőr a házikedvencek viselkedési zavarait kezeli. Különleges technikával transzba ejti a nyulakat, aminek eredményeként azok a hátukon fekszenek felemelt lábakkal. A kis ribancok. ;)
Itt pedig Wendi Friesen, egy másik nyúlhipnotizőr:madMate | 2010.04.16. 21:06:48tags: nyulakkal suttogó vén perverz :D akár egy filmcím

Mutatvány 2.- avagy végre egy olyan videó, amely nem ér véget a legjobb résznél. ;)
jackherer77 | 2010.04.15. 22:29:48Ezt most miéééééééé?

Hát ez kéz átverés. ;)
süti | 2010.04.15. 20:09:45244 na ki a kiráály :D

Egy indiai étterem weboldala - epilepsziásoknak kifejezetten ajánlanám! :D
Nusihusi | 2010.04.13. 10:54:07:D Tiszta lsd feeling:D










http://ize.hu/click.php?id=15177&url=http%3A%2F%2Fwww.lifeonwhite.com
(kép mellet van 3 fül,l első a felbontás+digitálisan a fájl kép ára,második a nyomtatási ár nah ez picit borsosabb, a harmadik fül nemlényeg azok csak a kulcsszavak a képre.)
A képen konrétan egy viziagáma látható ami egy gyönyörű "kis" ragadozó, de ez már nem ide tartozik...
Aki megteheti szeret egy bizonyos állatfajtát,de valamilyen okból nemtud élőben megcsodálni egyet annak ez az oldal tökéletes lehetőség.