
Már a háziasszonyoknak sincs nyugta a zombiktól! ;)
nagydee | 2013.02.05. 12:16:37persze :)
Ne dőljetek be neki, 30 ezer dollár alatt már megvehető! ;D
kissfreezer | 2013.02.04. 11:16:10Koszi:D

Google Föld hamarosan élőben is, 1,8 gigapixeles felbontásban, egyelőre a hadsereg bétateszteli ;)
Addig is tapadjatok rá Argus szemekkel.Laci | 2013.01.31. 15:45:59"rendszámokat elolvasni nem tud a rendszer"
Ejnye-bejnye, azt a k.rva pixelljét neki! Bezzeg a Zamerikai filmekben ki tudják nagyítani amit nem is lehet :)

Nagylábat még keresik, de nagyfenék már nem csak legenda, itt a (megrázó) bizonyíték.
Nusihusi | 2013.01.22. 23:57:22Fúj!:( Ez már elérte a vágósúlyt?:D

Fuck Me In The Ass Because I Love Jesus
winben | 2013.01.20. 19:25:01Ukulelére kápót? Vandalizmus...
Public Aye Awards - a svájci világgazdasági fórum alatt a Greenpeace mindig kitünteti a világ legkörnyezetszennyezőbb vállaltát a nemzetközi szavazások alapján.McRommel | 2013.01.18. 09:06:44A Magyar Parlament Kft. toronymagas előnnyel nyerne.

Dobszóló :)

Lalika feat VV Cristofel - Itt vagyunk ketten
Nagy költségvetésű klip, autós robbantással! ;)FatSnakeFoot | 2014.09.15. 13:53:35Az a baj, hogy ez még poénnak is sz@r, ha egyáltalán annak szánták.

„Az én tabletem jobb fej, mint a tiéd!”
A Microsoftnál valakinek elgurult a tablete... izé.. tablettája. Meg hát ellopták az iPadjeiket, szóval most van gond...Nusihusi | 2013.01.11. 23:56:44Az a tabletta jó messzire gurult!!!XD

Egy újabb tenyérizzasztó post az őrült oroszoktól (vagy most ukránoktól? Mindegy...)









