
Tanácsok a gyors fogyáshoz. Garantált eredmény, a hatás nem marad el. :D
Lelkes kínai tömeg a természetgyógyászati nyílt hétvégén önként jelentkezőket részesített lávaköves és asztal-székes hátmasszázsban. ;)BusKeyCome | 2010.05.27. 11:13:49Ennek a tolvajnak nem a nyomát ütötték bottal. :)
Ha agyonverték volna, akkor a halál okaként "BOTulizmust" lehetne megnevezni. :)

Kissrác a sokk hatására elfelejtette, hogy nem az uszodába vitték... ;)
betyár | 2010.05.24. 22:48:56XD Magamtól nem jöttem rá, mit akart ezzel mondani. köszi :D

"Dzsipi, dzsipi, dzsipi, hátyá, hátyá, hátyá..." - bünti Üzbegisztánból.
versius | 2010.09.28. 13:43:11Csak azt nem értem , Üzbegisztánban ez az egy jó nő van hogy triplán kellett a klipbe rakni?

USA - Mexikó barátságos röplabda meccs. :)
Alex Webb képe az "Élet Arizonában" fotógalériából.Soul_Deprived | 2010.05.17. 22:50:26vegulis a halo (kerites) mar adott :D

Újabb YouTube sztár születik. (Szerintem jobb mint Justin Bieber.)
Ő Greyson Michael Chance. Mindössze még csak 12 éves, és hatodikos, de tehetsége kimagasló.
Ez a felvétel a "The Ellen DeGeneres Show"-ban készült. Ezzel a számmal lett úgymond híres a kis srác, de érdemes megnézni a többi videóját is. A Broken Hearts szerintem jobb.Mr.T. | 2011.03.02. 21:04:15Kolbi küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=_AU1yyy_At4
(Kolbi, köszi a linket, cseréltem a postban, amit küldtél meg beírtam ide kommentbe. - T.)

< A kollektív tudat hatalmának engedelmeskedve beküldöm eme érdekes és szép képeket tartalmazó postot. >
Hmpfff...mi történt...hé, ki gépel itt helyettem? :DKattintás előtt tippeljetek, milyen élőlény (nem, nem húsvéti tojás...) van a képen! :)
A megfejtés itt található.Nas | 2010.05.15. 23:10:07xDDD Jajj.

A szállító 3,5 ;)

Szívott pár slukkot, hátradőlt, majd miután elszállt, fejbecsapta a fű. ;)

Nagyon ráérzett a kispajtás. :D
(Tudom, tudom...! Maccoyi már belinkelte a beatbox-kutya kommentjei közé, de hátha valaki nem látta. Kötelező megosztani. :D)superxaba | 2010.05.10. 14:13:21nagyon stilusos, nemcsak a ritmus, de kutya alatti linóleum is megy is a trololo-s háttérhez!










Nyilván. Ésszerűen kell táplálkozni, meg mozogni is. Ahhoz, hogy valaki ne csak fogyjon, de egészséges is legyen, viszont mindkettő kell. Betegre is fogyhatja magát az ember (és most nem a túlzásba vitt súlyvesztésre, hanem inkább az egyoldalú táplálkozásra építő diéták által okozott hiánybetegségekre gondolok), amivel bizonyos esetekben többet árt magának, mintha van rajta egy kis súlyfelesleg...
Egyébként meg az a legegyszerűbb, ha eleve egészséges életmódot folytat az ember, normális kajákat eszik, és igyekszik rendszeresen mozogni, és akkor nem kell szenvednie az életmódváltással, amikor már esetleg késő, és testi tünetei is vannak a szervezet természetellenes terhelésének... :)
Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan hiányosságok, aminek a hatását később már nem lehet ellensúlyozni. Ilyen például a fiatal korban, az intenzív csontnövekedés, csontfejlődés időszakában folytatott mozgásszegény életmód (főleg, ha az egyoldalú táplálkozással is párosul)... Nem véletlen, hogy Magyarországon (és a többi fejlett országban is) az ellátás folyamatos javulása ellenére az utóbbi években megállt a testmagasság növekedésére vonatkozó szekuláris trend... Ez valószínűleg nagyban köthető a gyerekek szabadidő-eltöltési szokásainak megváltozásához - gyk. ahelyett, hogy ki lennének zavarva a játszótérre ugrálni, futkározni, biciklizni, a számítógép előtt ülnek...és mondjuk Izét olvasnak egész nap...igen, Te, ott a monitor előtt: nyomás ki focizni! :D