
Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még
primitíegyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...bandee1219 | 2008.02.28. 09:13:51Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tovább él, aki 20 évig lóg egyfolytában fejjel lefelé, az meg 200 évig él stb., stb. Az ilyen tényekre érdemes odafigyelni, az állítólag csak a hülyék megtévesztésére van mindíg előtte, nehogynár ők is tovább éljenek, ugye! -_-
Motorized Madness gépház
Fuzol9 | 2008.02.22. 12:56:50Ötletes

Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.
A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.
A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)bandee1219 | 2008.02.19. 21:04:33Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a magas sípolásra gondolok) Azért ekkora semmiért elkérni annyi pénzt... De jó üzlet.

sQuba - a Rinspeed új tanulmányautója - búvároknak. :D
Geri | 2008.02.16. 13:23:26Izlések és pofonok de szerintem köze nincs a csúnyához!!!

SLI-Machine II - a nyertes gépek
Fuzol9 | 2008.02.17. 10:05:37Ász mind, de aza két grafika! Az nagyon ott van, főleg a grafit-fekete fehér.

Bár a statisztika szerint nem volt túl mozgalmas Rambo szexuális élete (thx Purple ;)), egy gyereket úgy látszik mégis sikerült összehoznia. ;)
Son of RambowErunder | 2009.05.04. 09:27:39Hát én most őszintén bevallom megnéztem a filmet... és jóóó. :)
Agyon röhögtem magam.
Az alap sztori az h van egy hitgyülis kissrác aki egy konzervatív családban nevelkedik. (Nem nézhet tv-t nem lehetnek barátai a suliból ahova jár csak a hitgyüliből). Ő nagyon jól nevelt, jó tanuló, élénk fantáziájú, érzékeny kisgyerek. És van a másik kissrác, akinek gazdag szülei vannak de nincsenek otthon (állandóan utazgatnak), Na most ez a gyerek már nem annyira jó. :) A moziban cigizik miközben kamerára veszi a Rambo-t, lop a boltból, és állandóan van vele vmi gond az iskolában.
A rossz gyerek akar egy filmet csinálni amivel egy ifjúság filmfesztiválra nevezne, de nincs színésze, és ekkor találkozik a hitgyülis naiv kissráccal.
Többet nem írok le a sztoriból nézzétek meg és lesz másfél órátok teli röhögéssel, persze dramatikus érzelmi jelenetekben sem fogtok hiány szenvedni azt garantálom.

Megtaláltam a tökéletes járművet az Izés találkozóhoz! ;)
Mo | 2008.02.02. 18:48:42Én azér nem iszok vezetés közben, mer amilyen szarok a mai magyar utak, még kiveri a sörösüveg a fogamat :D

George Grie neoszürrealista festményei
bandee1219 | 2008.02.20. 10:33:36Elég kemények, milyen szürrealisztik sztájl! Nagyon jó! OO
http://www.neosurrealismart.com/3d-artist-gallery/3d-artworks/3d-fantasy-art/423d-white-castles-B.jpg

Aztán majd csodálkozik, ha kap egy vízilófaszt a seggébe...
Makrrlaja | 2010.06.22. 19:50:58Ace Ventura?

Készülőfélben az első mesterséges élőlény.
bandee1219 | 2008.02.14. 13:32:27Nem értem az ilyeneket. Szereinte annó az egysejtűek is műsormentes esténken kúrogattak (az mindegy, hogy nem feltétlenül így szapododnak...) és tényleg, párhuzamosan itt volt már az elejétől minden faj és azóta tart ez az egész, változatlan formában... OO
Az utolsó előtti mondatában van a titok nyitja: evolúció - reinkarnáció, végülis, hasonló szavak. Jajj.









