Idén is megrendezték (na hol másutt?) a hagyományos Babaríkató versenyt, melyben óriásbébi szumó birkózók küzdenek meg egymással egy-egy babával karöltve. Az nyer közülük, akinek előbb törik el a kezében a mécses. A csöppségek szülei szerint a teli tüdőből ordibálás egészséges - ha nem is a füleinknek. Azonkívül elűzi a rossz szellemeket is.Purple | 2010.04.29. 19:42:06ott kapnék idegbajt...
Gördeszka építés mesterfokon. Csak a kezüket figyeljétek! ;)
Snipp | 2010.05.16. 16:27:41még egy percet sem láttam abból hogy készül a gördeszka

Kandós Ifjúsági Napok rendezvénye az a 24 órás non-stop vetélkedő, amely ekkor a szakok között zajlik. Ezen a vetélkedőn dől el, hogy melyik intézet öregbítheti tovább hírnevét, birtokolhatja a vándorkupát egy évig, és rendezheti a következő KIN-Kupát. No meg az is eldől, hogy ki lett az utolsó, még versenyben maradt csapat, mert ennek a csapatnak a birtokába kerül a KIN-Kuka, melynek határozott előnye a Kupával szemben, hogy jóval több bor fér bele, ami aztán megalapozhatja a csapat hangulatát az ezután következő koncertekhez és a reggelig tartó bulihoz. Merthogy a díjakat illik borral telitöltve átadni! De a bor és a buli előtt még át kell vészelni a vetélkedőt, amely izgalmában, hangulatában, bizsergésében szinte visszaadhatatlannak tűnik e néhány sorban.
E-my | 2010.04.28. 09:17:46Hali!
Schönherz Qpa (csak hogy megfelelően legyen leírva). És idén lesz a 39. Schönherz Qpa.
És az általunk rendezett Qpán képviselte magát a BMF AllStars csapat is. Nagy szeretettel várjuk őket idén is :)

Huhh, ez közel volt! :)
tjunior | 2010.04.20. 12:52:29én is hátraugrottam egyet :)

Megható pillanatok...

Nem csak ő nem érti a melegek közti házasságot... (angol tudás ajánlott a videóhoz)
Purple | 2010.04.12. 13:42:21ajjj :DD

Én nem tudom, mi van a mai kisfiúkkal... tegnapelőtt a kínai srác, most meg ez... Ez a globális felmelegedés??

A Facebookon már megalakulása óta létezik egy Official Lying Down Game (hivatalos lefekvő játék) nevű csoport, melynek tagjai a legmeghökkentőbb helyeken vágják magukat hasra.
n!ne | 2010.04.25. 08:57:20kár, hogy nincs olyan, aki egy hullaházban fekszik... vagy koporshowban :) amugy aranyos tevékenység

Rossz kedv ellen: fiúknak cicik, lányoknak cicák! :)
cila | 2010.03.25. 22:18:46Idióta. Aki összehordta. Hehe... jó értelemben.
A zene: Offenbach, "Orpheus az alvilágban" - abból is a "kán-kán". Hol van itt az alvilág? Talán ott, hogy alvilágnak nevezhetünk, ha úgy tetszik, mindent ami nyakunktól lefelé él és mozgolódik.
David Beckham és James Corden közös produkciója. Nem csak a kádnyi gőzölgő víz miatt tűnik forrónak a hangulat. :D
Mindezt, egy jótékonysági fesztivál keretein belül, melynek célja pénzadományok gyűjtése az arra rászorulók részére. A rendezvénnyel 44 milliót sikerült összekaparni.Nusihusi | 2010.03.25. 13:07:56Tényleg meleg a hangulat:)









