
Répás zsömlével etették a dunakeszi elsősöket... nem értem a felháborodás okát, csupa vitamin. :D
bimbi | 2014.05.18. 16:03:11Nekem is hasonlóak az emlékeim (mondjuk azt hozzátenném, hogy akkoriban a leggagyibb párizsinak is jobb íze volt, mint most a legmárkásabbnak). Ez a fajta egészségtelen táplálkozás, amihez már kis korunkban hozzá voltunk szoktatva, az elsődleges oka a lakosság rossz egészségi állapotának. Értéktelen szénhidrátok, agyoncukrozott szarok, húst sosem látott, ellenben zsírral, térfogatnövelővel, tartósítószerrel, vízzel, nyesedékkel megrakott felvágottak, májkrémek kenhető szirszarok. Szar a köbön. És mindezt megfizethetetlenül drágán. Eljutottunk oda, hogy a csirkemell, hal stb olcsóbb, mint ezek a szarok.
Ha éppen lakásvásárláson töröd a fejed, érdemes ide kattintani. Nagyon szép kis játszóházat találtam, az ára is türhető, most csupán 35 millió dollár. ;)Ravennë | 2014.05.19. 00:24:12Én azért a hét többi napjára is elfogadnám. :D

Megan Leatherman, egy igazi amazon: terhes súlyemelő, aki 2 nappal a szülés előtt sem áll le az edzéssel.
közlegény | 2014.05.19. 12:15:391 lökés és 1 pottyantás

Egy kis bohóckodás ;)
bungle | 2014.11.18. 13:14:42Köszi, ezt ki is raktam! :)

London régen és most

Hátizsákokba gyűjtik a tehénfingot ;)
Szancso | 2014.05.16. 21:32:43Hogy utána konzerválhassák. ;)
http://www.ize.hu/click.php?id=17662&url=http%3A%2F%2Fwww.stallduft.de%2F
Már nem müxik. :)

Alacsonyan szállnak a madarak, eső lesz. ;)
cila | 2014.05.17. 20:09:50Low cost, fapados, legyen akármizé, de, a rendes repülési útvonala, úgye, nem a Duna budapesti szakasza?
Volt 1 halivúdi film. Űrrepülőgép nagynehezen leszáll és húúú... éppen...

Bagolyfióka transzba esett a kamera hatalmas „pupilláitól” :)
lilaflexninja | 2014.05.16. 09:18:13Nem kapcsolta ki a giroszkópot.
Gondolom ez ilyen ösztön, hogy mindig le kell követni a prédát, vagy a veszélyforrást, és hát ugye a fejében van a szoftver, annak kell viszonylag állandó helyen lennie, hogy meg tudja határozni a helyet. Gondolom

Ornilux
Kifejlesztették az üvegtípust, aminek ultraibolya csíkozású borításának köszönhetően nem repülnek neki a madarak.cila | 2014.05.16. 16:10:52Olcsó és humánus megoldás: búza magot szórni a párkányra. A madarak jönni fognak ugyan továbbra is, de más céllal.

X atkák - avagy az allergiás poratka ;)









