
Dj Davvinci zenéjétől tuti könnyen elveszted a fejed! ;)
Purple | 2014.05.20. 17:48:23http://i.imgur.com/jx89XNv.png
A természet lágy ölén ;)
lilaflexninja | 2014.05.20. 14:41:08Ahogy én a japánokat ismerem, légkondi van benne, rózsaillat (vagy tinilányok három napos mosatlan bugyi illata) és Mozart szól a hangszórókból.

Itt a nyár, elő a bringákkal! ;)
Horvipapa | 2014.05.20. 19:55:33Ha 4 évig nem ennék, akkor talán lenne ilyen bringám...

Vicces rendőrök akcióban
Tooni | 2014.05.20. 15:45:32Rendőr fagyival? Ha nem nyalsz akkor szopsz?

77 ezer rejtélyes videót találtak a YouTube-on
Véleményetek szerint, mi állhat a dolog mögött?.::JunKieEQ::. | 2014.05.21. 20:21:13Ezek csak az első mesterséges intelligencia (Matei) szelfiei.....

Jól sikerült Watch Dogs promóciós átverés
tjunior | 2014.05.20. 21:42:54Te magadtól vagy ilyen hülye vagy képzed magad? Mondjuk annyi fáradtságot vehettél volna ha már ide pengettél egy 500 szavas hozzászólást hogy először mit írtam a hírhez.
Arról viszont nem tehetsz, valószínű az oktatási rendszerünkkel van a gond, hogy az emberek jelentős részének csak akkor esik le az irónizálás, ha oda van írva 120as betűméretben villódzva, hogy IRÓNIA

A világ legmagasabb órabéréről tartanak népszavazást
Megnyíltak a szavazóhelyiségek vasárnap reggel 8 órakor Svájcban, ahol a polgárok két kérdésről mondhatnak véleményt:
- Legyen-e 22 svájci frankos (5500 Ft) minimális órabér?
- Vásároljon-e svájc 22 harci repülőgépet?
Azóta frissítés: Leszavazták az egymilliós minimálbértStickhorse | 2014.05.19. 21:07:19Azért azt tegyük hozzá, hogy vásárlóerő-paritáson az az 1 milliós kereset az nem egészen annyi, bár nyilván így is sokkal jobban állnak, mint mi. Egyébként meg nyilván azért sikeresek, mert jó önérdekeket akartak képviselni és jókor. Ja és legtöbbször gazdasági önérdekeket, nem pedig nemzetieket, és a nemzeti önérdekeik is elsősorban gazdasági alapúak.

Veszprém - akkor és most
lilaflexninja | 2014.05.20. 08:49:10Régen minden sokkal jobb volt.... Látványos képek, főleg, hogy lehet húzogatni a régen-mostot.

Házilag barkácsolt „farkas” karmok
Pedig neki is biztos elmondták, hogy kés, villa, olló, gyerek kezébe nem való... én nem mernék a közelébe menni, amíg ez az izé rajta van. :Dnorbertvincze | 2014.06.03. 02:06:03ez inkább káme háme
http://youtu.be/ypIGeNdJbJ4
http://www.youtube.com/watch?v=D5_ogU4Jzt4

Minden idők legnagyobb gyorséttermi sztrájkját tartják éppen a világban
Amerikában már akadozik a koleszterinellátás, több városban kritikussá vált az egészségügyi határértéken felüli sóbevitel, és drámai szintre csökkent a sültkrumplifogyasztás.lilaflexninja | 2014.05.20. 12:53:34Meg a "persze a rohadt főnök meg hülyére keresi magát rajtam"









