
A gépek lázadása egy italautomata támadásával indult... ;)
Tádi | 2008.03.19. 19:13:11Acélfej ne ürítsd ki a gépolajad a nénire:D!
Remek szerkezet lusta gazdik számára. :)
bungle | 2011.11.23. 22:38:52Köszi, FP-ről átkerült FunVid-re anno, javítottam a linket.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Geococcyx. Van ismertebb neve is, aki megmondja, bögrét kap! Aki az átlagsebességét is tudja, pólót! (persze lilu_cicás bögrét meg pólót, hiszen ő ajánlotta fel :) - bungle)Lilu__cica | 2008.04.02. 18:35:44Kb. 20 éve csinálták sz első ilyet, még nem kapta el a prérifarkas, tehát legalább 20 évig! ; ))

Gyertyára ágyúval? :D
rivaul | 2008.03.11. 22:38:47.::JunKieEQ::. Egy ilyennel arcon tolnának s vicces füsttel lenne töltve mi? :P

Vörös (vagy inkább rózsaszín?) húsú alma.
eNMi | 2008.03.01. 12:30:03Dr. Moreau szigete

Íme, itt van - a kávékóstoló gép. Mer az jó, hogy van ilyen...
tian | 2008.02.29. 09:28:02ez nagyon kellett az emberiségnek...:)

A plazma tévék új generációja...
Máln@ | 2008.02.29. 09:01:31Chat lett a kommentelésből......hehehe :)

Én is csináltam ilyet 6 éves koromban, de anyukám kidobta véletlenül takarítás közben.
Inverse | 2008.02.28. 01:19:05A sok türelmetlen zene nyomozó :)
A videó legvégén ki is írják a címét :D

Te hogy védekeznél hasonló esetben egy gépi autómosóban? :D
bandee1219 | 2008.03.09. 13:45:39Rákönyökölhetett a gombra, de én inkáb azt furcsáltam, hogy utána bementek. Ilyenkor jobb észrevétlenül lelépni, hamar elterjed, a dolgozók legközelebb már röhögve fogadnak.

A szupertehén megkeres, megtalál és széjjel kérődzi az agyadat! Reszkessssss!
bandee1219 | 2008.03.03. 09:57:06sackow (20) kommentje.
Amúgy hiába néz ki ilyen izmosan, menni azt alig bír. OO









