
Szuperhősök akcióban ;)
lb7 | 2010.06.06. 10:23:28Túl sok az egyforma...
A gandzsa-összeesküvés
"...bolygónkon létezik egy növény, melynek értelmes és célzatos felhasználása megszüntetné (de legalábbis csökkentené) az éhezést, környezetbarát üzemanyagforrás, kiváló alapanyaga lenne a textiliparnak, elsőosztályú természetes gyógyszer, nagyszerű táplálékkiegészítő és kozmetikai szer, ugyanakkor állatok takarmányozására is használható, no meg arról se feledkezzünk el, hogy papír-alapanyagként is bevált - és nem is említettem az összes előnyét."
Egy kis ismeretterjesztés Ugandában, mit is fogyasztanak nagy előszeretettel a homoszexuálisok. ;)
wtf | 2010.06.04. 17:28:47Jake Benson Remix: http://www.youtube.com/watch?v=UlmIeALoYcA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UlmIeALoYcA

A test melyet a felület "szolgáltat" természetesen háromdimenziós, kapott karakterünk tetszés szerint forgatható, körbejárható, az általunk feltöltött grafika (maga a tetoválás) bárhová elhelyezhető. Mindössze négy egyszerű lépésben - melyet a rólunk készült fotó feltöltésével kell kezdeni - létrehozhatjuk virtuális másunkat, tetoválással díszítve. Természetesen - hogy minden tökéletes legyen - ruházatunkat is magunk választhatjuk meg.
Hogyan használd:Hemi426 | 2010.05.31. 22:53:42Szívemből szóltál...

Mert szalonnát sütni igazán csak erdőtűz mellett lehet... ;)
bandee1219 | 2010.08.09. 13:01:55http://www.youtube.com/watch?v=-EORnCF1ASc Nem találtam az öngyújtó trükkös postot.

Leharapta egy pók a mellétTooni | 2010.05.28. 00:51:41Pókember-jelmeznek, álarcosbálban :D

Luxus lakosztály, nem csak rágcsálók részére. ;)
wtf | 2010.05.22. 13:16:39Veled is csak többen voltunk, hülyegyerek.

Choco Boy - minőségi szórakoztatás Koreából.
Barbara-chan | 2010.05.13. 16:42:50Őőő izé:D Ez korea melyik részén van amúgy?

Poseidon Undersea Resorts - a szálloda szobái a Fidzsi-szigetekhez tartozó Eleuthera Island közelében, a víz felszíne alatt 15 méter mélyen vannak. Egy közel egyhetes csomagért 15 ezer dollárt (~ 3 millió Ft) kérnek.
Laretta | 2010.09.09. 14:13:40Nem néz ki rosszul

Unalmas egy meló lehet egész nap a "láthatatlan széken" ücsörögni...
Nusihusi | 2010.04.29. 19:29:21:) Jópofa reklám:) A postszöveg is jó;)









