
A jövő lehetséges üzemanyagforrása: olajhomok.
Mennyisége körülbelül háromszorosa a hagyományos olajkészleteknek, de egyelőre csak kis hányada termelhető ki gazdaságosan. Az eddigi kiépített kapacitás Albertában (Kanada) található, ahol akkora a készlet mint a jelenlegi hagyományos olajtartalék.
Csajok a sörben - kell ennél jobb egy férfinak? ;)
meg.mondo.ember | 2011.04.03. 14:44:25Jó pár évig ott éltem, szégyen lenne azokba a sörökbe pálló emberi testrészeket mártani.

Megismeritek még ezt a kislányt? :)
eospower | 2011.04.05. 22:41:56Persze az is lehet, hogy végül pénztáros lesz a sarki boltban, és csak otthon, a fürdőkádban fog énekelni a szomszédok örömére...az ő tehetsége, ő dönti majd el, mire használja.
Vagy a youtube-ra :D

Vécépapír április elsejére ;)
brier | 2011.04.02. 12:32:54én csak szimplán azt mondtam a fönökömnek hogy most hivtak a parlamentből, és szeretnék ha ott dolgoznék, ismerösöm ajánlott be, és a havi 95 helyett 500at fogok keresni, de maradok még egy honapig mert nem akarok egyböl kilépni, ugy bevette hogy majdnem elsirta magát mert nagyon szeretnek állitolag jol is végzem a munkámat és meg is probált rola lebeszélni hogy kapok itt is fizu emelést csak ne menjek el :DDDDDDD én hülye meg elmondtam hogy ez áprilisi tréfa volt gyáááááá :D XDXDXD

Tune for Two
cila | 2011.04.01. 15:47:06Hát igen, az opera már csak ilyen. Akkor írtam voltam inkább "altadódalt", az jobb lett volna!?
Legyen inkább HATTYÚDAL ("A final performance or accomplishment, especially one before retirement." - Wiktionary)

Remélem ennyi idősen én is megrázom majd a szart a pelenkában, legalább ennyire jól. :)
godzsy | 2011.03.31. 18:21:27abba sörbe szerintem belecsempésztek valami tablettát. :D

"Look at my horse, my horse is amazing!"
Telitalálat lett szegény pacinak ez a szám. :DShifty | 2011.03.31. 11:32:11ez nagyon jó lett :)
A "Van egy téglám Kenyában" a Genézius társaság egyik projektje, amely egy kenyai kis falucska támogatását tűzte ki célul. A kenyai szervezet neve Sargy Community Development Group. Mi lennénk az első állandó támogatója ennek a helyi szervezetnek, mely többek közt egy árva, félárva és szegény gyermekek számára fenntartott iskolát működtet.Fishman_jozso | 2011.03.25. 00:25:044. Blogot elolvasni!!! Min ment keresztül, hogyan és miért? Utána írni mit csinál vagy mit nem csinál a gyermek!
Tavken

Szélturbina "szemétből" Malawiban.
Videó interjú a fiúval a ted.com-on (magyar feliratos).thisisreal | 2011.03.16. 17:08:10Jól felkapták a srácot, csak mert összetákolt magának egy ilyen hulladékot. ;)

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D
Mitsurugi | 2011.06.05. 20:22:36Nekem nagyon bejön a hangja. Függetlenül attól, hogy fiúként született, most pedig "tranzisztor" :D
Facebook oldala: http://www.facebook.com/bellnuntita
Honlapja: http://www.nuntitabell.com/










URL: http://www.youtube.com/watch?v=lV94W5PFXs8
Szöveg: Hogyan termeljünk több olajat és egyben csökkentsük a CO2 kibocsátást?
A válasz a CO2 befúvávos olajtermelés, ami révén az olaj eddiginél sokkal nagyobb hányada termelhető ki, és melette aklímát se terheljük jobban, mivel a kitermelt olajat hidrogénné és CO2-vé szintetizálják, amivel elektormos áramot termelnek, a CO2-őt pedig visszanyomják az olajmezőkbe. A technológia révén csak az egyesült államokban annyi olajat termelhetnek ki, , amivel fél évszázadig meghajthatnák az amerikai járműveket, és mellette a fosszilis erőművek és az olaj CO2 kibocsátását a mélybe nyomhatják.