
MotorDonorkerékpáros akcióban ;)
A rendőrség azt is megmondaná, hogy kell kitakarni a kollégáik arcát
És te hogyan takarnád ki a rendőrök arcát? ;)POC | 2014.05.30. 07:54:01Nahát! Most nagy bajba van Dr. Freeman! :D

Bébielefánt mentőakció :)

Megjárta a h(a)idak útját... ;)
beela | 2014.05.29. 17:56:44lehidaltam...

Jó hír a Kiss Ádám gyűlölőknek... ;)
blackmumus | 2014.05.29. 07:41:43Ezt hívják agymosásnak :D

Intelligens ajtó, még a madaraknak is kinyílik... ;)
SilAsh | 2014.05.28. 14:39:54Ez a jómadaraknak is kinyílik? ;)

Dr. John All klímaváltozással foglalkozó professzor, kutatása révén éppen a Himalája nepáli hegyén tartózkodott, amikor váratlanul egy gleccserszakadékba zuhant.
Súlyos kar és bordasérülése ellenére, 6 órás küzdelem árán sikerült a közel 21 méteres szakadék mélyéről a csúcsra jutnia, mely küzdelmét kamerával rögzítette.
A felvétel 2., 3., 4. része
Cikk az esetrőlDmckayals | 2014.05.27. 15:23:36Kicsit olyan, mint a 127 óra. Minden tiszteletem az övé!

Nem értem... ha gumiból vannak, akkor hogy bírják el azokat a nehéz ütőket?
Szancso | 2014.05.26. 18:05:57Mert ezek pályakarbantartók. Egyengetik a salakot. ;D

Amikor a gyengébbik nemet bántalmazzák, hamar érkezik a segítség, azonban ellenkező esetben csak nevető arcokra talál a jelenet...
izé012 | 2014.07.03. 18:20:59Értem tehát nálad az a nőgyűlölő aki a férfiak egyenlőségéért kiáll.
Meg nálad az is nőgyűlölő aki egy férfiak bántalmazásáról szóló topikban a bármiféle magyarázat nélkül berakott másik videó elfogult mivoltát kritizálni merészeli.
Világos köszönöm! :-)
Egyébként fekete és kék kód:
http://www.ferfihang.hu/2012/07/13/feminista-vitatechnikak-shaming-language/
Az érvelés nem erősséged de elnézem neked. Ráadásul így nem kell a másik topikban sem kitenned magad annak a kellemetlen érzésnek h válaszolj a megbukott felvetéseidre. Látod milyen szép a világ ha érvelés helyett személyeskedsz? :-)

Marty Cooper elvarázsolt valósága :)










Az említett kocsik (tájperr meg társai) egyike se ér fel egy legalább 600as motorral. (most az a divat) Persze lehet höbörögni a végsebességgel, de egy igazi motoros sosem a végsebességre hajt. Nem szeretjük az egyenes utakat és gyűlöljük az autópályákat. Mentem tartósan 180-200at egyenesben, és baromi unalmas volt. A gyorsulás és a kanyarban a döntés a lényeg, abban van az adrenalin. Az én motorom 3,7 sec alatt van 100on (0-200 14 sec) és ez egy sportTÚRA motor, nem kihegyezett sportgép. Most mutass egy kocsit millió forint alatt, ami ezt tudja és persze közúton is mehet. Nem is érdemes összehasonlítani. És ekkor egy suzuki ignis emberkedik velem??? Még arányosítatlanul is több lovam van, nemhogy beleszámítva a súlykülönbséget.
Az velük a gond, hogy ilyen kis gyenge kocsiban eldurran az agya és akkor neki menni kell, az mindegy ha jönnek szemből, majd lehúzódik, ő akkor is előz. Vagy van a rossz vesztes kategória, aki meg ha nem tud mit visszaelőz a lakott területen, hogy ott is vagy 120szal száguld végig, mert egyébként nem érne utol. Én megyek 50-60at, megelőz, és máris jobb a lelki világának. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy ki a veszélyesebb.