
Mozis meglepi Hong-Kongban ;)
nemfogadelsemmit | 2014.06.11. 12:20:23nyilván a figyelemfelhívás itt a cél (nem az,hogy nekimehetsz egy fának mozizás közben).Hatásos,tetszett.
„Bontovics Kati” ;)
Randal Graves | 2014.06.16. 21:48:53szerintem balkorámyányos és nem látszik a vezető, csak a macája, aki egyből szabadúlni is akar

A sírban is utolér az új törvény
A hálátlan utód bukhatja az örökséget, az özvegy nyugodtan újraházasodhat, a végrendeletet már nem lesz olyan könnyű megtámadni, az eltartási szerződést kötők pedig nagyon rosszul járnak, ha hamar meghal az idős ember, akivel szerződtek.FatSnakeFoot | 2014.06.11. 09:28:39Én is így értelmeztem. Azaz, hiába ajándékozták neked 8 évvel ezelőtt, a kötelesrészre jogosult(ak) igényt tarthat rá, illetve annak egy részére.
Mondjuk az eltartási szerződés kapcsán is vannak érdekességek. Amennyiben kötök egy ilyen szerződést egy idős nénivel, aki így rám hagyna egy 10 misis lakást, de "idő előtt" eltávozik köreinkből (mondjuk 4 év, mielőtt "leélné-lelakná" a hagyaték árát), akkor a különbözet a kötelesrész alapja lesz. Most nem azért, de 4 évig gondozok, ápolok valakit becsülettel, szeretettel, de rosszul időzít és túl hamar dobja fel a bakancsot, akkor milyen jogon részesül a vagyonból az a gyerek, aki addig soha felé sem nézett?! Milyen jó lesz, ha ezek után a magára hagyott idős embereket nem lesz, aki ápolja utolsó éveiben.

The Last Game - A foci nagyjai összefogtak
FatSnakeFoot | 2014.07.09. 01:50:34Az esti meccs feltette az i-re a pontot. 1-2 csapatot és mérkőzést leszámítva, egy katasztrófa volt ez a VB. Biztonsági foci robotokkal...
Zuniga viszont remélem talált egy jó plasztikai sebészt.:)

16, 06, 68, 88, x, 98.
Helyettesítsd be a hiányzó számot!Na? Okosabb vagy-e mint egy kínai alsós? ;)közlegény | 2014.06.10. 21:37:19különben is ezek zongorabillentyűk, meg miért háttal állt be ? :)))

Orvvadászok miatt árván maradt bújós kis bébi rinocérosz
I. C. Wiener | 2014.06.10. 20:28:43Néhány orvlövészt is kilőhetnének végre. Pusztán azért, hogy egyenlőek legyenek az esélyek. Alternatívaképpen az elfogott lövészeknek feladatul kellene adni, hogy puszta kézzel terítsenek le egy ilyen állatot...

Rácsodálkozni a cenzúrára – az Origóból kiindulva
„Jó reggelt, Magyarország!” – pislogtam, amikor megláttam az Origo főszerkesztőjének kirúgásáról szóló hírdagályt. Az emberek többsége rácsodálkozott, hogy érzékeny témák érintéséért meneszteni lehet egy újságírót. Pedig ez mindig is így volt – legalábbis amióta az eszemet tudom.bungle | 2014.08.22. 20:58:44http://444.hu/2014/08/22/politikai-okokbol-kellett-tavoznia-az-origo-foszerkesztojenek-allitja-egykori-helyettese/

Kétlábúaké a világ :)
kissfreezer | 2014.06.09. 14:07:50Respekt neki és a gazdájának egyaránt!

„Ha egyszer az emberek rájönnek, kik önök valójában, rövid időn belül lerohanják majd a (európai) parlamentet, és felkötik önöket! És igazuk lesz!”
Érdemes átgondolni a szavait! Godfrey Bloom független uniós képviselő (az EP gazdasági és pénzügyi bizottságának tagja) egypercese az Európai Parlamentben!rermo | 2014.06.08. 19:17:32Nem , hanem , hogy a parlamentben ülő emberek nagy ívben szarnak a köznépre és kizárólag a saját vagyonuk és befolyásuk gyarapításával vannak elfoglalva .
Amúgy Magyarországon süket fülekre találnak az ilyen jellegű " felszólalások " akár honnan jönnek is . Lásd a Horváth féle NAV botrány és azóta is folyamatosan a lenyúlásokról szóló híradások . Szerintem a poszt aláírás is pont erre utal .

„Akkor most játsszunk Baywatchosat!” :)
Tóth József | 2014.06.07. 10:48:09Mehetnétek segíteni neki... :D









