
Mi a felcsúti polgármester sikerének titka?
Mészáros Lőrinc, Orbán Viktor régi jóbarátja néhány év alatt az ország legvagyonosabb embere lett, megötszázszorozta (!!!) a cége bevételét, felépített egy stadiont, több mint ezer hektár állami földet bérel, sorra nyeri az állami megbízásokat, az egyik legnagyobb hipermarket minden üzletében Mészároshoz köthető vállalkozók és cégek nyithattak trafikot.
Találkozás egy nagy fehér vega cápával... ;)
Szerintetek kamu vagy valódi?norbertvincze | 2015.06.18. 13:48:14ez sem tésztán nevelkedett

Hát, egy ilyen „szerenádnak” nem lehet ellenállni... :)
hawkeye | 2014.06.13. 09:42:23
Szegény kis fehér kutyus....

Ha egy kicsit is romlik a helyzet, Magyarország jövőre már nem számít konszolidált demokráciának
bungle | 2014.12.17. 09:26:34http://444.hu/2014/12/16/12-nyilvanvalo-teny-ami-azt-bizonyitja-hogy-magyarorszag-nem-demokracia/

Vajon mi ehette meg a nagy fehércápát?
„Mikor megvizsgálták, a kutatók megdöbbenve látták, hogy eszköz hirtelen 600 méterre süllyedt, majd a környező hőmérséklet megemelkedett. Pont annyira, amennyit egy emésztőrendszer belsejében mérhettek volna.
Napokig mérték még ugyanezt a hőmérsékletet, bár a jeladó közben néha a felszín közelébe emelkedett. A tudósok szerint ez egyértelműen azt mutatja, hogy valami felfalta a hatalmas állatot, ami még nagyobb és még erősebb nála.”Livivs | 2014.06.12. 22:06:19Szerintem a kis tisztogatóhalak kiműtötték belőle. :) Csak ezután ette meg a jeladót egy Kráken. :)

„Most mé' állítottad le?”

Elég hülye helyre tették a kifutópályát, de szerencsére épp elkerülték egymást ;)

Akciós volt a hungarocell ;)
lilaflexninja | 2014.06.12. 06:49:00Motoros légzsák tesztelése. Kicsit nagy, de hatásos.
Szegény, és még közben videózzák is.

Szegénynek vigyáznia kell, hogy egy másik maci el ne szopogassa, amiért olyan édes, mint a méz... :D
sergi | 2014.06.13. 16:18:02Baszki nem birok betelni ezzel a mackóval,meg kell szereznem :)

Itt a magyar megoldás a szemétproblémára, csak senkit sem érdekel
Egy magyar vállalkozás olyan géppel állt elő, amelybe belapátolják a kommunális hulladékot, és olyan minőségű építőanyag nyerhető ki, amiből akár házat is lehet építeni. A szerkezet és a technológia forradalmasíthatná a hulladékkezelést és -feldolgozást, még az energiatermelésben is szerepet kaphatna.vbk | 2015.10.08. 09:52:03"...akár házat lehetne belőle építeni..."
Na, akkor nézzük az én (tegnapi) kommunális hulladékomat: 1 db alumínium sörös doboz. 1 darab Baba tusfürdős doboz (polietilén). 2 darab banánhéj, egy fürt szőlő (ki kellett dobnom, kezdett erjedni :-( néhány csirke combcsont. Ja, és némi papírlap...
A feltaláló szerint a gép a (heterogén, napról-napra változó összetételű) kommunális hulladékomat (nagy nyomás és csiribí-csiribá hatására) átalakítja építőanyaggá (tehát állandó és ellenőrzött minőségű késztermékké).
Hát vegyészként kicsit szkeptikus vagyok. Az építőanyagokat be kell vizsgáltatni, engedélyeztetni kell.
MEGTÖRTÉNT?!
Persze, hogy nem!
És persze erről a nagy találmányról pont az a hvg ír, amelyik pár évvel ezelőtt a boszniai "piramis" fölött repkedő "ufókról" írt.










"Én örülök. Jó helyre megy a pénzünk."