
Nu, págágyi!
- Szia elefánt.
- Bye Alex! ;)Nas | 2014.06.17. 17:59:06Azért nem mondom, van önuralma (vagy nincs semmi életösztöne...) a csávónak. Ha felém megindulna egy 5 tonnás, mérges elefánt, biztos nem bárgyún vigyorogva fényképeznék, hanem futnék a legközelebbi fa mögé, ahogy bírok.
Ha már foci VB...
lilaflexninja | 2014.06.16. 10:18:23A posztkép olyan egy kicsit, mintha csirkét dugna! De azért igen, van ahol nem telik tescoponton gyűjtött focilabdára minden héten egy újra.
Ugyanez a téma, csak képekben: http://www.ng.hu/Magazin/magazincikk/2013/1302/fekete_foci

„Ezzel még nincs elintézve, hogy megetted a nagyit!” ;)
lilaflexninja | 2014.06.16. 12:03:47Tollas farkas és az anorexiás piroska. Gyönyörű!

Már majdnem annyi lóerős, mint az én kicsi pónim... ;)
Tooni | 2014.06.14. 14:07:45:D:D
Mi más mondhatna el többet egy cég szakértelméről, mint az ilyen autóritkaságokkal való foglalkozás?

Így talán nekünk is menne... :)
cila | 2014.06.26. 22:20:11"A futball egy egyszerű játék, huszonketten kergetik a labdát kilencven percen át, s végül a németek győznek” mondta egykoron az angol Gary Lineker. Az is igaz, hogy német még nem volt a világűrben. Jobb szeretnek talponállni

Kitömött bábuk népesítenek meg egy falut Japánban
Mikor Ayano Tsukimi, 11 évvel ezelőtt jobb körülmények reményében elhagyta szülőfaluját, és sok ott lakóval együtt nagyvárosokba költözött. Hosszú távolléte után hazatérve szomorúan látta, hogy egykor élettel teli otthona szinte kihalttá vált, így jött az a (szerintem) hátborzongató ötlete, hogy 350 db bábuval megnöveli az addig 37 lélekszámú falu népességét.sergi | 2014.06.16. 10:54:46Nem úgy néz ki a hölgy,mint a véres sportból a főgonosz? :)
Amúgy nagyon együtt tudok vele érezni.

Jó kis átverés. :)
hawkeye | 2014.06.14. 11:37:58
Műhelytitok: az effajta videóknak legfeljebb 5 százaléka adásképes. Hiba azt gondolni, hogy "ott" érzékeny, kedves emberek vannak többségben.
Nézzétek meg a Just For Laughs Gags filmjeit a Tube-on! A kanadaiak 10 évvel ezelőtt általában nem vették rossznéven a hülyéskedést, átverést. Aztán mostanra odáig fajult a dolog, hogy az atrocitások miatt nem az "utca embere" az alany, hanem az azt eljátszó színész....

Budapestre tart az Uber, a taxisok rémálma
Európa-szerte tüntetnek a taxisok, utakat zárnak le, megbénítják a közlekedést. Mindezt egy okostelefonos applikáció, az Uber miatt, ami pár hete kapott 500 millió dolláros tőjeinjekciót, így a cég a világ legértékesebb startupja, 12 milliárd dollárra teszik a teljes értékét.
Egy nemrég indult magyar alkalmazás: iTaxik
Hódmezővásárhely kontra Szerencs
Ami az egyik helyen önbírákodás, és rendőri védelem, az a másik helyen teljesen törvényes.lilaflexninja | 2014.06.16. 12:16:41Nem vagyok ügyvéd vagy ilyesmi, de nem védi amúgy valami az albérlőt? mintha olyat hallottam volna, hogy ha a saját bútora van a bérleményben, akkor nem lehet kipakolni. Vagy ez hülyeség? Mondjuk amúgy hülyeség lenne, mert így meg pont a nem fizető albérlők lennének védve. Na de azért könnyű úgy, ha a főbérlőnek van jófajta ügyvéd kapcsolata. biztos kellett az albérlet valakinek többért tudták adni.

Nem igazán tudtam kategóriába sorolni :/
Bébz? Cikizzé? Hiánypótló termékizé?









