
Buta magyar vadász menni Afrika
leopárdot lőniszopniA végén már majdnem megsajnáltam szerencsétlent... ;)Goldface | 2014.12.19. 02:27:33Örülök nagyon, hogy elbasztad a pénzed és remélem a legközelebbi vadászaton az egyik vad majd a szádat tépi le amiben lassan vérzel el... Téged kellene lelőni te fasz!
A Norvég Alap csak a nőket támogatja
A Norvég Alap összes nemi szempontból érdekes egyenlőséggel foglalkozó projektje a nőknek szól, 15 különböző projektben 499 ezer Euróval (152 millió forinttal) támogat női projekteket, miközben nincs egy kifejezetten férfiaknak szóló projektjük sem, vagyis erre a célra 0 Eurot fordítanak. És mindezt az egyenlőség nevében teszik Magyarországon.
(Pontosítom: egy projekt van ami a férfiakkal is foglalkozik. A meleg férfiakkal. Kemény 19 Euro támogatással.)izé012 | 2015.02.16. 12:25:02Dehogynem amint lesz olyan ami megüti az ingerküszöbömet. :-)
Amúgy ez a legutóbbi nem csak feminista azért is raktam külön.

Papírsárkány ;)
Nusihusi | 2014.12.16. 02:40:13Nagyon szépek a színei:)

Mit eszik a világ reggelire?
Te melyiket ennéd?norbertvincze | 2015.05.29. 09:27:22http://www.businessinsider.com/breakfast-foods-from-around-the-world-2015-5

Egy hajléktalan előtt tiszteleg Budapest - szomorú kis történet, és megható is

Mekkora pók szőhette... ;)

Mostanság rájár a rúd a CBA-ra
Újabb bojkottot sóztak a nyakukra, ezúttal azért, mert a „magyar üzletlánc” szlovákiai boltjaiban egy szó sincs kiírva magyarul, még azokon a településeken sem, ahol a lakosság többsége magyar.norbertvincze | 2014.12.12. 23:50:07http://www.motorauthority.com/news/1095896_porsche-918-spyder-sold-out-successor-planned?fbfanpage

A festett hónaljkutya az új divat? :D
norbertvincze | 2015.01.18. 14:14:24szivárvány szakáll
http://www.nlcafe.hu/szepuljunk/20150117/szivarvany-szakall/

Szőke feminista hölgy tiltakozik...
Nehogy röhögni merjetek, ti hímsoviniszta disznók! ;)
Albert Einstein féle rejtvény
A szabályok: Adott öt ház, mindegyik más színű. Minden házban más nemzetiségű ember lakik. Minden lakónak van egy kedvenc itala, egy bizonyos márkájú cigarettát szív és másféle állatot tart. Az öt személy egyike sem iszik ugyanolyan italt, szív ugyanolyan cigarettát és tart ugyanolyan állatot mint a szomszédja. Azt a személyt keressük, akinek hala van.
A következő információkat tudjuk:
A sárga ház tulajdonosa Dunhill-t szív. Az az ember, aki a középső házban lakik, tejet iszik. Az angol a piros házban lakik. Az az ember, aki lovat tart, az mellett lakik aki Dunhill-t szív. A norvég lakik az első házban. A zöld ház a fehértől közvetlenül balra áll. A Winfield cigarettát szívó szivesen sörözik. A Marlboro-t szívó az mellett lakik, akinek macskája van. A dán szeret teázni. A norvég a kék ház mellett lakik. A Marlboro-t szívó szomszédja vizet iszik. A német Rothmanns-t szív. A zöld házban lakó kávét iszik. A svéd kutyát tart. Az, aki Pall Mall-t szív, madarat tart.
Ha valóban le akarod tesztelni magad, addig nem kattintasz a képre, amíg nincs meg a megfejtésed. Jó szórakozást :)godzsy | 2014.12.04. 23:09:45Először is. A feladványban nincs kérdés. :D "Azt a személyt keressük, akinek hala van." Ez nem kérdő mondat. ;)
5 személyről szól a feladvány 5 állattal. Mind az 5 állatot felsorolják a szabályokban, tehát... nincs logikai bukfenc.









