
Looking For a Group - epikus történet egy olyan világban, ahol megenni egy kisgyermeket nem feltétlenül büntetendő. Ahol teremtmények hatalmas erővel robbanthatnak fel egy várost, "mert megtehetem" indokkal. Ahol teljes családokat választanak szét, és adnak el rabszolgának, erős fegyverekért, vagy egy nagyon szép kalapért. Ahol a varázslás, és a mágia természetes dolog, mint például egy majmot felgyújtani, majd csontváz rabszolgává tenni (gyakran megtörténik).
Az LFG több fantázia világ egyvelege/parodizálása: World of Warcraft, Dungeons and Dragons, Gyűrűk ura, Ever Quest, és a többi. Hetente többször frissítik (általában vasárnap és szerdán éjjel). Angol tudás kötelező hozzá. Jó olvasást!
"Benne leszek a tévében!" - érdekes egy hobbi... ;)
Videó a PS-t kiáltóknak...Tooni | 2010.08.02. 21:30:33:D

Moeraki teknőskövei, melyek a Koekohe-tenger partján sorakoznak Új-Zélandon. A hatalmas, lekerekített Moeraki-sziklák eredete az őstengerekhez köthető, kialakulásuk folyamata pedig az igazgyöngyökéhez hasonló. A nagyobb példányok akár több tonnát is nyomhatnak, szélességüket tekintve pedig a három méteres darabok sem ritkák.
A sziklák további különlegességét adja a teknősbékapáncélra emlékeztető mintázat, illetve az, hogy belsejükben kihalt hüllők maradványait, tengeri csigákat és teknőscsontvázakat találtak a tudósok.betyár | 2010.07.28. 20:54:57ja, és tök meglepő, hogy nem tudod kinyitni, sem megenni :)
Az SZTE biológus hallgatói számára azt hiszem nem kell bemutatnom Bagi tanár urat és az ő fölöttébb sajátos stílusát, akik viszont nem mondhatják magukat olyan szerencsésnek, hogy valaha is hallhatták milyen szövegeket ereszt meg az előadásain, a vizsgáin vagy bármikor, íme egy rövidke kis ízelítő: "Hogy lehet ezt úgymond elgyurcsányozni? Azok a sejtek, amik nem tudtak kapcsolódni, azok rágyurcsánytak." "...mert itt torlódnak a hallgatók. Hát torlódjanak az előadáson a rohadt büdös k*rva életbe!" :D Van első része is, de ez a 2. sztem jobb.I. C. Wiener | 2010.07.28. 21:03:06Egyik haverom szerint az megy bölcsésznek, aki hülye a matekhoz :)
Hangsúlyozom, szerinte... :)

Nehéz poszt. Mit írhatnék ide?
Dokumentumfilm készült Biszku Béláról, volt magyar belügyminiszterről. Regnálása idején több embert akasztottak fel, mint 1848. vagy 1945. után. Nem igazán lehet róla elfogulatlan cikket találni, nehéz kihívás véleményt mondani róla. Letűnt korszak soha el nem múló bűneiért felelős emberként él köztünk büntetlenül, mint oly sokan mások: nyilasok, bolsevikok, hazaárulók és idegengyűlölők.
A film elkészítői átverték Biszkut, ugyanazzal a recepttel élve, mint a náci öregekre vadászó oknyomozók. A filmet mégis bemutatták, egyesek engedélyével, egyesek engedélye nélkül.
A film megtekinthető itt: Bűn és büntetlenségrebecca | 2010.07.22. 23:00:56ő még hitt ezekben a dolgokban - mi most úgy látjuk, hogy rossz dolgokban hitt
és egyetértek az előttem szólókkal: ilyen finnyogó videok helyett vonják felelősségre - ha a vád ellene a törvénytelenség, akkor bizonyítsuk be törvényesen, hogy vétkes....
ja, hogy ez kínos lenne mindenkinek? ez mindent elmond a 'rendszerváltásról'

A Nemzetközi Fogorvosok Egyesületének ajánlásával: IHateMyTeeth.com
BusKeyCome | 2010.07.21. 20:40:00Habár nagyon csábító a gondolat, én azért mégiscsak meghagynám őket a többieknek. Még a végén kiutálnának, mert lecsapok előttük minden sunázni valóra. :DD

Vigyázzatok mit írogattok róla, mert jön a szájberpolisz és elvisz titeket! :D
(háttérsztori: Kerligirl13, avagy Jessi Slaughter videói kicsapták a biztosítékot pár arcnál és elkezdték fikázni a videóit, mire apuka most berágott, szóval kezdjetek félni! :)))
Dubstep remix

TV-Hat - csak nézel, mint a moziban.
PogBandi82 | 2010.07.29. 17:28:09Ez mekkora egy sz-r.

Addig jár a fotós a templomba, amíg kútba nem esik. ;)
lb7 | 2010.07.12. 09:39:34L

Egy népszerű kötözött (füstölt) sonka... avagy Sokol Maca - minden fogható rajta. ;)
lb7 | 2010.07.12. 09:11:16A négereknek a nagy fenék jön be... de ennyire?!










http://lfgcomic.com/page/461
http://www.youtube.com/watch?v=AiS-3-nDTSs&feature=player_detailpage#t=135s
:)