
Most akkor ez egy üdítő reklám, vagy egy meleg animal videó?

Szép vagy, tesó! :D A mellyed is frankó, alig fér bele a Full HD-ba! ;)
Mondtam már, hogy imádom Ámérikát, a gyorskaját, a trú keresztényeket és a tecsőt? :DNas | 2010.06.27. 20:00:28Jobb lenne szilikonnal? :)

Batman - City of Scars
Egy rajongói denevérember sztori, melyben Joker megszökik az elmegyógyintézetből és újra megkezdi bűnözői tevékenységét. Természetesen Batman azonnal a nyomába ered.
A nagysikerű rövidfilm 6 hónap alatt készült (ebből 21 forgatási nap), 27 ezer dollárból.
A félórás videó július 18.-ig ingyenesen megnézhető az interneten.ityam | 2010.06.24. 19:19:17A kivitelezés nagyon jóra sikerült. Tényleg igényes munka. Joker pofája annyira nem volt szimpi, de a szinészi alakítása teljesen jó volt.
Az angolom nem teljesen jó és sok volt benne a mesélés szal nem értettem teljesen a történetet de az nem a filmkészítők hibája.
Szal reméljük lesz még ilyen alkotásuk.

Én speciel örülnék, ha létezne ilyen a nagyobb áruházakban.
+ bonus videó (bár múlt héten már beírtam ide): csúszda a mozgólépcső mellett.Purple | 2010.07.05. 11:43:20jajj nénike úgy nézett a csúszdára, mintha valami pornókép lenne :DD

Ez felért egy dupla facepalm-mal. ;)
Nusihusi | 2010.06.20. 22:21:29Légzsáknak is használhatná őket:)

Vakvezető kutyája nem csak embernek lehet. :)
Ellie, a King Charles spániel mindkét szemén hályog alakult ki, így csak homályos árnyakat érzékel. Most Leo, a németjuhász terelgeti, vigyáz kis barátjára, mindig mellette marad, elkergeti a többi kutyát.cintula | 2010.06.17. 15:54:57Ez megható :)

"Két kandisznó anális közösüléséből még nem született utód."
punyukli | 2010.06.21. 08:10:42igazad van! :D

A srácok szemügyre vették a piát. :D
Vodka eyeballing - ez a neve a legújabb őrületnek, mely Nagy-Britanniából indult, ám mára világszerte elterjedt a fiatalok között.
Milliárdos apucik lányai. Döntsétek el melyik a legszebb, legdögösebb. ;)
iw84u4t | 2010.06.14. 07:53:58Nem is, nem is, neeeem is...

"Hogy is csinálta fater?" :D
TornadoKick | 2010.06.11. 09:53:12valahol el kell ekzdeni neki is... :)










hát nemértitek?? egy izmos kandur megborotválkozik majd üditő boritást tesz a szőrös borotvált pofájára majd odamegy 1 sráchoz és bebuzul. ezé vegyétek az ORANGINA sans colorans, sans aromes artificiels!!!