
5 alapszabály a szexről Feldmártól

„duguljom el a wc-d!”
7sleeper | 2014.06.25. 22:43:15elvileg meg van határozva mekkora lehet a mérete egy parkolóhelynek
gyakorlatilag persze kétséges, hogy pl. a hiper-parkolók magántulajdoni részén ez érvényesül-e maradéktalanul
vagy kisebb méret=több parkoló
fényezéssel óvatosan (ráadásul a legbunkóbbak magukból kiindulva /akik vagy amik simán ráállnak mások autójára, vagy mondjuk a legnagyobb lelki nyugalommal parkolnak más ablaka elé éjszaka, hajnalban/ úgy féltik a fostalicskájukat, hogy csak na + előemberül beszélni az ilyenekkel intelligens embernek kissé szórakoztató, de leginkább fájdalmas /és sokat kell ismételni../).

Ismeretterjesztő rovatunkban: a kristály hernyó (Acraga coa)
Képek: ittHantaboy | 2014.06.24. 01:47:19Talán a sok lb7 féle hiánypótló cucc hatására, én inkább látok benne szexuális segédeszközt, mint rovart/bogarat... :D
22 tűzoltó vonult ki öt járművel ahhoz az amerikai cserediákhoz, aki beszorult a tübingeni egyetemen (Németország) található vaginaszoborba. Szerintem mind röhögni akart egy jót. ;)7sleeper | 2014.06.25. 22:58:11újjászületés címke :-)
fapinába kellett volna látogatást tennie
a (fa)szálkát járóbeteg-ellátásban is eltávolítják
(hiányolom a képről a röhögőgörcsöt kapott járókelőket..)

Experiments In Processing

Az előzőt nehéz űberelni, de talán ez a felvétel is versenyben van az év videóklipje díjért! ;)
mynameis0111 | 2014.06.23. 16:12:56Nekem a zene is bejövős....a klipről nem is beszélve! (=
Egyébként minden videoklip vizuális.:DD Én hasonlót még nem láttam, de szívesen néznék még párat. (=

Mengele a szemembe nézett
86 évesen is tudja a csárdást, amit Horthynak járt Edith Eger, aki magyar Auschwitz-túlélőből lett amerikai pszichológus. Az élet és Magyarország gyönyörű, de Hitler mindenkiben benne van - mondta.izé012 | 2014.06.26. 10:05:42Igen ő volt ezt biztosan állíthatom meg egyébként is mindenki tudja! ;-)

A világbajnokság sötét oldala
A 2014. évi FIFA Világbajnokság a történelem legköltségesebb bajnoksága, és sokakat tesz hajléktalanná, kifosztottá, sőt, sokak életét veszi el.
A világbajnokság jellemző példája annak, ahol tartunk. Nyugati pénzes családok vesznek drága jegyeket, hogy óriási összegekért labdát rugdosó, sztárnak kikiáltott, a világ számára megrendezett cirkuszban a hatalmasoknak asszisztáló játékosokat bámulhassák közpénzekből épült hivalkodó stadionokban. Azokban a stadionokban, amelyeket éhbérért dolgozó emberek építenek közpénzből, amit közegészségügyre, oktatásra, lakhatásra kellene fordítani. Mindeközben mélyül a nyomor, egyre nagyobb tömegek szolgálják ki az egyre kisebb elit csoportot.Turmion Kätilöt | 2014.06.24. 11:48:22Ez nem csak manapság megy így. Ez az (inkább tudat alatti) ösztön ami miatt falvak, városok alakultak ki, ami gyakorlatilag hajtotta előre az emberiséget a fejlődésben és bizony káros hatásai is vannak bőven.
Az "átlag magyar" azért jobb életkörülmények között él, mint pl.: egy "átlag albán", "átlag üzbég". De itt arra érdemes gondolni, hogy az "átlag magyar" is pl.: szeretne egy autót... és ha csak egy kevésbé jóra telik neki, akkor szeretne később egy jobb autót... és így tovább. Jobb lakás, kényelmesebb ház, a tehetősebbeknek kerti medence, pezsgőfürdő...stb, nyaralások, wellness. (De ezek alatt egy széles skálát kell érteni.)
Mind mind olyan dolgok, amik az amúgy stresszes életen enyhíteni igyekeznek. Mivel a kevesebb stressz, jobb életminőséget feltételez.

Yanis Marshall, Arnaud Boursain és Mehdi Mamine produkciója az angol tehetségkutatóban (Britain's Got Talent)
- Mondj valami érdekeset magatoktól!
- Magassarkúban táncolunk.
+ egy koreográfiájuk Beyonce zenéjérebungle | 2014.07.10. 14:54:59www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/52204_kep?mode=latest&position=0&large=1

Bár a gitártörést hiányoltam belőle, de azért így is zúzósra sikerült...










http://hvg.hu/plazs/20141117_Feldmar_Andras_Alom_es_Valosag__elo_kozv