
Csúnya karambolban, három autót lezúzva törik rommá az Audi R8 Spyder-t
lilaflexninja | 2014.07.02. 08:10:40Oh my god. bazmeg nem kell száguldozni, csak azért mert van pénz gizda kocsira. Hogy miért kell egy közúti forgalomba való kocsinak képesnek lennie 150-nél gyorsabban mennie? Teljesen felesleges beletenni egy kocsiba 300 lóerőt és 250-300 km/h sebességet, ha úgysem szabad annyival menni. Én lekorlátoznám a teljesítményt, és akkor nem is tudna senki se így szórakozni. Aki gyorsaságot akar, menjen a versenypályára. Gyökerek.
Újabb cápás hét-vége ;)

Kayden először találkozik az esővel. :)

Esther Honig 25 különböző országbéli amatőr vagy profi Photoshop felhasználót kért fel: retusálják a portréját.
AVIREX | 2015.08.16. 08:30:46http://divany.hu/eletmod/2015/08/15/ennyire_kulonboznek_az_orszagok_szepsegidealjai/

Gondolkodtató olvasmány, az álmokról egy mélyebb aspektusban:
„Úgy érezzük, hogy az álmok jót akarnak nekünk, támogatnak és ösztönöznek, mélyebben megértenek minket, mint mi saját magunkat, kiterjesztik a lelkünket és az érzékelésünket, rendszeresen kiegészítenek, folyton valami új dologgal gazdagítanak… Olyan ez, mint egy idős ember szeretete: a küszöbön álló halál elűzi szeretetének szokásos személyes tartalmait, mégis intenzív, játékos, és gyengéden, lágyan közeli.”a janek | 2014.06.29. 22:33:57aha ,megvagy ,
szóval te vagy az a röpködő gépfegyveres autótolvaj aki kislányokat molesztál

Felülről sem tudta megelőzni... ;)

Azok a csodálatos thaiok az ő repülő bambuszrakétáikkal
A japán változat ugyan egyszerűbb, de színesebb is...meg le sem darál ha véletlen rádesik :DErunder | 2018.01.03. 08:00:02boghaz küldte:
"Milyen magasra mehetett fel?"
https://www.youtube.com/watch?v=MbzoeJxPEBk

A nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket, mint a férfiak
Volt nemrég egy poszt erről a témáról, amiben a férfiak családon belüli bántalmazását vetette fel egy szervezet egy jól sikerült videóval és a legtöbben kinevették őket, hogy az ilyen eset csak elenyésző számban fordul elő és amúgy nem is érdemes vele foglalkozni.
Most viszont úgy tűnik mégis bizonyítást nyert, hogy a nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket mint a férfiak!
Régebben is történtek azért erre történő utalások, de a feminista szervezetek többsége és ezzel együtt sokszor a hivatalos szervek továbbra is a szőnyeg alá söprik ezt a jelenséget, pedig nem egyszeri emberek jelentették ki ezeket a tényeket és még sokszor nem is férfiak:
Tamási Erzsébet a Családon Belüli Erőszakról
A férfiakat is verik?
„A nők most verik le a férfiakon az évszázadok elnyomását”
Az elmúlt száz év túl jól sikerült
Egy férfi nem nyávoghatNas | 2015.08.07. 23:07:59Nem sok sikerrel. Álnickkel is ugyanolyan gyökér. :)

Irak visszafoglalása és térdre kényszerítése - egy borzalmas polgárháború új fejezete
Elképesztő mészárlásokkal sokkolják a világot az iraki ISIS dzsihádisták.
Figyelem! Felkavaró tartalom!
Borzalmas a helyzet Irakban! Az ISIS nyilvánosságra hozta saját felvételeit, mit művelnek azóta, hogy lerohanták Irakot.
„Ettől a naptól fogva senki nem áll a mujjheddinek és az iraki nép közé” - írják... Aki eddig igen vagy ezután ott áll, az a halál fia! 1700 iraki katona kivégzéséről tettek közzé megdöbbentő fotókat a napok alatt Irakot sokkhatás-szerűen térdre kényszerítő terrorcsoport, az ISIS fanatikus dzsihádistái.
A nemzeti bank kirablásával 450 millió $ értékű aranyhoz és készpénzhez hozzájutva jelenleg a leggazdagabb terrorcsoportok között tartják számon őket.
Itt egy 1 órás videó! (Csak erős idegzetűeknek!)norbertvincze | 2015.12.23. 11:00:20már nem csak rádiójuk, de már rendőrsége is van az "iszlám államnak"
https://www.facebook.com/RTvids/videos/1123639364312982/

Bocsesz, lábon fostalak...
7sleeper | 2014.06.30. 22:11:33f-fel nem volt elég? ;-)









