
„Hé, te ott! Mit leskelődsz utánam azzal a nagy pupilláddal!?”

Elbújtam :)

Felnőttek játszótere :)
Szancso | 2014.07.03. 19:13:29"Játszani is engedd, szép komoly fiadat!" :)

A japán Lázár János Oscar-díjas alakítása
a janek | 2014.07.03. 16:16:29héjjj ott a válaszom :D O.O

Futófény :)
lilaflexninja | 2014.07.04. 07:23:24A lexusnak, bmw-nek annyira jó hangulatú reklámai vannak, igazán igényesek - mondjuk én nem vennék - közben a célközönség nagy része akkora paraszt. Legalábbis a világnak ezen a felén. Én csinálnék olyan reklámot, hogy mondjuk beszáll a 150 kilós fuxos kigyúrt kancigány szájában egy fél oldal szalonnával, beindítja a motort és azt mondja: tesó ettől aztán bedől a putri fala is. Jó mondjuk a reklálmokat nem is itt készítik, hanem olyan országokban, ahol mondjuk normális emberek is ülnek nagyobb számban ezekben az autókban. Viszont amin megdöbbentem, Maseratti reklám a tévében !?!?!?! azért ezzel veszít a presztizséből kicsit, biztos nem megy a bolt.
Tudja valaki, milyen programmal csinálják az ilyen videókat, gifeket, ahol egy videón így folyamatában látszik a mozgás?

A szelfi káros is lehet... ;)
hawkeye | 2014.07.03. 18:04:02
Nagyjából egyetértek veled.
Egyetlen dologban nagyot tévedsz. A cigányok, bennünket, fehér embereket, nemes egyszerűséggel parasztnak hívnak.
Ezt lehet nekik, de ha te cigánynak neveted őket, akkor a liberálhiszteroidok azonnal elkezdenek sikoltozni.
Csak ennyi, kiegészítésként....

Albert EinsteinRay Jessel nevű, 84 éves bácsi pénisz dala az amerikai tehetségkutatóbanbungle | 2014.07.02. 13:11:55"Albert Einstein" :DDD
Végre már dal is született Conchita Wurstról! ;)

Így lehetnénk olyan boldogok, mint az osztrákok
Minden magyarnak érdemes lenne leszállni a szürkemarháról, félretenni a csattanós ostort és a sztereotípiákat, és komolyan elgondolkodni a magyarság valóban fontos sorskérdéseiről. Az osztrákokkal sok a történelmi és kulturális hasonlóság, ráadásul annyival azért nem is gazdagabbak nálunk, rangsorban mégis sokkal boldogabbak nálunk. De akkor mi lehet boldogtalanságunk oka? Két magyar közgazdász összeszedte...közlegény | 2014.07.03. 16:38:07paradox, de attól érezzük magunkat jobban, ha panaszkodhatunk, siránkozhatunk (apróságokon, pláne ha nincs is igazán miért) és erre találunk a legkönnyebben hallgatóságot. Na ez a hungarikum, amit máshol nem értenek.

Ne vezess ittasan!

Ez a motor már kétéltű.
Élien | 2014.07.02. 16:14:00Az ember aki motorral ment és gyalog jött...










http://en.wikipedia.org/wiki/Pallas's_cat
http://hu.wikipedia.org/wiki/Pusztai_macska