
Szóval itt tárolják azt a sok pornót! ;)
bp1331 | 2015.01.08. 17:06:07tudod mennyi villamos energia el megy 1°C hűtésre? 21°C alá már nem hűtenek inkább 22°C van azaz nálunk 21-24°C van. Így is nagyi a villanyszámlánk és ha 21-röl levinnénk 20-ra a hőmérséklet akkor 20%-több lenne. Ja és a gépek tulajdonosai meg nem fizetnének többet!
Látszat és valóság
A Budapesten játszódó kisfilm arról szól, hogyan rejtjük el valódi érzéseinket a világ előtt.norbertvincze | 2015.06.22. 22:03:11hogy nem láttam? :P

Ha még mindig másnaposok vagytok, ezt nézzétek meg! ;)
loloppo | 2015.01.06. 03:23:01Jofele :)

Összement a szoba ;)
KarbFace | 2015.01.05. 20:13:01...ja a nagy látószög. Értem...asszem..! :) De akkor gproo!

Az a fránya tanksapka mindig a másik oldalra kerül ;)
Nusihusi | 2015.01.05. 03:42:31Azt hittem, ledózerolja a benzinkutat:D

Ana Yang bubishow-ja :)
Szancso | 2014.12.31. 17:15:52Szeretem a bubikat! :)
Sörben vagy pezsgőben még inkább. :D

Hogy sietnek, nehogy utolérje őket a hullám ;)
hawkeye | 2015.01.02. 08:17:37
Ezek nem bátrak, ezek vakmerő(-e)k.........

Karácsony környékén le szokták adni a Diótörőt. ;)
Nusihusi | 2014.12.31. 00:46:20Nézni is fájt:D

Több mint félmilliárd forint értékű készpénz szóródott az utcára Hong Kongban egy rosszul bezárt ajtajú pénzszállítóautóból. Az arra járók majdnem az egészet összeszedték, a 15 millió hongkongi dollárból csupán 3,6 millió került elő végül.
Szancso | 2014.12.26. 20:09:01...erre felbuzdulván, megírta a Koldus és királyfit. ;)

Bill Ansell, egy kedves szomszéd ;)
PabY | 2014.12.23. 18:33:54hasonlít a szintiboyra









