
Már csak az evőeszközök hiányoznak a mancsából...
Nusihusi | 2011.12.14. 19:35:15Illemtudó kutya^^
Eközben egy ausztrál bárban... a sör meleg, a hangulat fagyos, a bárzongorista/énekes meg egy dingó.
xLallerx | 2011.12.16. 15:45:22Tehetségesebb mint én

Bagoly mondja vérebnek
7sleeper | 2011.12.14. 13:11:43Mowloch visszatért! ;-)

Lopakopó.
Nusihusi | 2011.12.09. 22:40:35Olyan, mint a macskák, azok szoktak így lopakodni:D
Állatkísérletekben használt beagle kutyákat engednek szabadon. Ezek a blökik egész életüket kutatólaboratóriumi ketrecekben töltötték és most először lépnek a szabadba és látnak füvet és szaglásznak fákat.bungle | 2012.01.13. 20:41:48Valami rémlik... mintha már postot is küldött volna párszor! :D

Hányszor elugattam, ne mássz ilyen magasra!
markymango | 2011.12.08. 20:13:37na, most hogy jössz le haver?

Megint bedöglött a klíma! :)
markymango | 2011.12.08. 20:20:09civilizélt kutty :D

A kutya megy ilyen időben sétálni!
scripter | 2011.12.04. 18:45:33Leejtőn még a gazdit is megelőzi ;)

Jegesmaci fürdetés ;)))
bijagom | 2011.12.03. 14:38:08most esik le hogy ez nem is maci....ez kutyus... de nagyon édes...:) tényleg olyan mint egy jegesmaci...:)

Kutya disco - óóóó, azok a 70-es évek...
7sleeper | 2011.12.02. 12:36:26"Ezt is "wtf" küldte...öÖööÖöö...elgondolkodtató... :P" 8-)









