
Van egy perzsa közmondás, ami mindig eszembe jut, mielőtt nyavajogni kezdenék: "Panaszkodtam, hogy fél pár cipőm van, amíg nem találkoztam valakivel, akinek fél lába volt."
Most már egy video is van, ami eszembe jut ilyenkor...szellike | 2006.12.11. 23:15:54Ha lenne kalapom,+emelnäm elötte!Csucsfej ez a pasas äs nem semmi amit müvel!
Vendégszerető ember lábtörlője... ilyen kéne magyarul is! :)

Hát ez egy ilyen tökjóhogylehetkapni kategória...

És még csodálkoztok, miért van annyi sérült a japánoknál, mikor ilyeneket néznek? :D
Balázs | 2006.11.07. 22:12:15japánok is hülyék de nagyon

Volt már ilyen... most még jó pár diszkó szépe partiarc :)
KABALL | 2007.01.09. 18:23:56Nézétek meg a srácok többi képét is amit össze baromkottak! :)
Érdemes.Kár hogy mi nem szoktuk felrakni a faságaingat,de majd javaslom a főtőrzsnek énis! x)

Az ilyen - kísérteties ;) - bútorok dobják fel igazán a nappalit. Na meg a vendégek hangulatát.
A kínaiaknál már annyi a gyerek, hogy nem tudják hova rakni, így begyömöszölik őket egy ilyen gömbizébe, aztán irány a folyó (a szerencsésebbek vízesés közelében laknak).
Gondoljatok bele, ég a házatok/kocsitok/rokonotok... de mennyivel vidámabb lehet egy ilyennel oltani a lángokat! :D
Petrus | 2006.11.19. 16:45:12De cukor!!!! Kell ilyen. A sztenderd piros olyan snassz. A rózsaszín hello kitty-s poroltó viszont vagány. :D

Tudod, hogy kell ilyen arcot vágni? Megmutatják...
Zsu | 2006.10.14. 01:47:29Bizzunk benne, hogy nem maradt így a fiúka!

Happy Tree Friends
Beteges, de nagyon! Jó, hogy ilyen meséket nem adnak a tévében. Minden epizód előtt van pár másodperc reklám, de megéri kivárni. Jó szórakozást!bungle | 2009.04.09. 11:22:33Balázs küldte:
Itt a Tündi Bündi Barátok (Happy Tree Friends) összes része megtekinthető
http://www.htf-hungary.hu/page.php?6









