Miért nem foglalkozik a sajtó a palesztin áldozatokkal? Az egyik oldalon az elnyomó, a másik oldalon pedig a szabadtéri börtönben élő palesztin nép küzd. Az elnyomók oldalán senki sem halt meg, miközben a palesztin oldalon egyre nő a halottak száma.
A brazilok még mindig ennyire frusztráltak a VB miatt? ;)
lilaflexninja | 2014.07.21. 08:52:10Én úgy értelmeztem, hogy nem annyira tudott beparkolni, és úgy gondolta, útban van a másik kocsi, ezért kicsit arrébb tolta. Nyugodt ember vagyok, de lehet, hogy ilyen szituban, ha az embert elkapnám áthajtanék rajta a saját kocsijával, de ha nem is kapnám el, de a prakoló kocsimat összetörve találnám és mellette ott parkolna a törő kocsi, hát valamivel rommá törném az övét is.
Persze lehet hogy van itt valami háttérsztori is, mondjuk a felesége szeretőjéé volt a kocsi, vagy a főnöké, vagy egyszerűen csak egy pöcs a hapsi. Illetve ahogy nézem, a jobb kereke a vonalon állt a nemtom milyen kocsinak (VW, Toyota?) és biztos úgy gondolta, hogy megleckézteti, hogy tanuljon meg parkolni.

Mai izés téma a fülgyertya ill. fülgyertyázás/testgyertyázás
Az RTL KlubnépbutítóFókusz c. műsorában hangzott el Török Szilvesztertudományos szakértő munkatársvegyészmérnök szájából:
- Az a vákuum honnan tudja, hogy mit szippant ki?
- Hát aaa... azt... azt senki nem tudja, de a szervezetből honnan tudja, hogy pl. csinál egy gyomormosást, beöntést, az mit fog kivinni...
Akkor egy kis olvasinvaló: Jó ötlet-e a fülgyertyázás?norbertvincze | 2014.07.21. 23:52:35helyes, mert én is.
" Egyrészt valamennyi fülzsír..." ez tiszta sor, és a többi is. Ezért ajánlják, hogy maximum fél évente egyet.

Holdraszállás
POC | 2014.07.21. 19:44:32Pedig nem vóót!

Az élet kifürkészhetetlen útjai
A földi élet kialakulásának története során a tudósok öt nagy kihalást említenek. Egyik ilyen, amit mindenki ismer, a dinoszauruszok kipusztulása. Néhány szakértő szerint megint egy ilyen tömeges kihalási folyamat előtt állunk. Az oka pedig az emberek elterjedése.bungle | 2016.01.19. 21:59:11Ennyike, most már végre te is tudod! :D

Az oroszok így oldják meg a nyugdíjaskérdést... ;)
lilaflexninja | 2014.07.18. 11:21:46És mégis, látod, sok embernek az számít, hogy minél nagyobb, minél hangosabb, minél feketébb, minél matt matricásabb legyen. hogy meg tudja mutatni, akkora gengszter vagyok, hogy ki tudok fizetni egy 40 millás autót. Mert opelben nem gizda a vajda se. Illetve, ők még csak csak, mert ugye az opel omega, az aztán az autó! De a sok SUV, meg böhöm fekete autók tényleg annyira feleslegesek. És ami a röhej, hogy nálunk is a gettóban, sorban állnak a jobbnál jobb autók, közben meg munkanélküli a lelkem!

Hatalmas lett a kár... ;)
Aki kíváncsi, annak itt a hosszabb verzió is.Donci | 2014.07.17. 10:19:29csak örül, hogy javított 3 helyet :)

Új üzenet érkezett. ;)

A pedofilok agyában fordítva működik egy létfontosságú kapcsoló
Az elmúlt időszak kutatásai jelentősen árnyalják a képet: valószínű, hogy a pedofíliának biológiai gyökerei is vannak, és ezek megváltoztathatatlannak tűnnek.lilaflexninja | 2014.07.18. 07:57:01Japán, Spanyol, Mexikó! Na oda kell menni friss husiért!

10 tudományos tévhit, melyek ma is szedik áldozataikat










Sok palesztin Gaza saját "szeptember 11-ének" nevezi, ami tegnap történt és ami július 7 óta a világ legnagyobb koncentrációs táborába bezárt nép ellen zajlik....
Szombaton izraeli rakéták a gázai Tal al-Hawa negyedben a Zafir 4-nek nevezett 12 emeletes toronyházat tették a földdel egyenlővé!