
Na itt ki volt a hibás? ;)
lilaflexninja | 2014.07.23. 15:21:22Az mondjuk biztos, hogy buszt, teherautót, kamionost, BMW X5-öst helyből engedjen el az ember. Biztos ami biztos alapon.
Ezt látják a sirályok? :)
lilaflexninja | 2014.07.23. 07:37:11Na ugyanezt a videót viharban kérem! Mindig azt néztem a filmeken, hogy azért az árbockosárban hánykolódó matróznak se lehetett könnyű a dolga, amikor vihar volt. Persze lehet, hogy viharban csak a filmeken volt az árbockosárban matróz, ha volt egyáltalán árbockosár, de akkor is. Szóval para lehet ott fent, még normál körülmények között is, mert gondolom van kilengése.

Mai tippelős: kinek az arca látható a képen? ;)
Ravennë | 2014.07.23. 00:46:26Hiába a szakáll, Voldemort még attól sem lett jó pasi... :P

„Mutasd meg, hogy jár anyu!” :)
Szancso | 2014.07.21. 18:00:34"Így jártam anyátokkal." ;)

A város, ahol 17 éve legót mos partra az óceán
Szancso | 2014.07.21. 18:11:19A csigaházak már uncsik voltak.
Legolas(sú) víz partot mos. ;)

Aquaskipper

Az ezerarcú Kim Dzsongun, az internet sztárja!
zed911 | 2014.07.21. 07:36:19Persze, hogy meg. 25 millió Észak-Koreai nem tévedhet :D

Olvasni jó!
Sajnos a mai fiatalok egyre kevesebbet olvasnak Európa szerte, így Magyarországon is. A felnőttéválás során pedig igencsak fontos lenne, hiszen számtalan pozitív előnye van. A mentális fejlődés elengedhetetlen kelléke az irodalom, legyen az külföldi vagy magyar. A cikkben 10+1 okot tüntetnek fel azért, hogy kedvet kapj az olvasáshoz!
...és Ti mit olvastatok utoljára? :)
lilaflexninja | 2014.07.25. 08:28:49Mondjuk nekem Picasso egyes dolgai tetszenek, és értékelem a tudását, mert fiatalkori képein látszik a profizmus, valóban vannak olyan képei, amik csak azért lettek drágák, mert Picasso. De az elmúlt száz évben nem az a művészet, hogy valaki szépen fest, mármint a festményeknél, hanem attól művészet, hogy el tudja adni. Vagy felkapják halála után. Bár a régi képeket sem gondolom mind, művészi alkotásnak, pusztán azért, mert csodálatosan le tudta festeni a festő, azt amit akart. Inkább ipari munka, mivel fénykép nem volt. És akkor a középkori förtelmekről ne is beszéljünk. Leginkább talán az a művészi, amit én magam annak tartom, ami ad valami érzést, élményt.
Na de így vagyok én, pl. Pollockkal. Egy fillért nem adnék érte, vagy ha véletlenül tetszene is, akkor is max. 5 ezret, hogy fedezze a festék árát. De a képei ára, azért jól jönne.

Bud(i)ugás ;)
Nusihusi | 2014.07.20. 21:44:04Ez marha jó volt:D Én is bevettem volna:D

Előző állása biztosan cirkuszi bohóc volt :)
norbertvincze | 2014.07.20. 00:13:31van ilyen étterem budapesten?









