
Quant E-Sportlimousine
920 lóerő; 0-100 2,8 mp; 600 V; sós vízBotos Vendel | 2014.07.29. 10:15:170-62mph in 3.9secs, nem 2,9sec de min1!!!!4444
Miért rendkívül fontos a nőknek, hogy begyógyítsák az anya-sebet?
izé012 | 2015.07.22. 09:54:18Ha félretesszük benne a szokásos feminista ökörségeket az elnyomó patriarchális társadalomról akkor bizony nagyon jól leírja a lényeget a cikk. Ranschburg Jenő pszichológus nagyon hasonó probémákat ír csak más szemszögből nézve:
http://utveszto.uw.hu/os/apatlan-tarsadalom.html
Szóval +1 érte.

Pilis - a titkos piramisok földje
lilaflexninja | 2014.07.29. 07:18:33Hát ez! esküszöm éreztem az energiát, már csak a jókedv miatt, amit a videótól kaptam. De ezek szerint egy jobb fajta goa bulin is csak az energia átadása és befogadása folyik. Azok is mind guruk (bár a goások többsége tényleg hippi meg spiri, kivéve én).

Apple matricát ragasztottak egy filléres Casio óra hátlapjára, majd a Hollywood Boulevard-on úgy mutogatták, mintha az lenne az Apple még be nem mutatott okosórája az iTime. Szőke nő a végén... :D
Szerintetek megrendezett vagy tényleg ennyire hülyék egyesek? ;)lilaflexninja | 2014.07.28. 08:15:23De min csodálkozunk, amikor boldog boldogtalan iphone-t vesz, max. blackberryt. Ha kell, ha nem.
Think different! http://cdn.themetapicture.com/media/funny-college-class-Macs-Acer.jpg

Itt a csodaautó, ami gyorsabb a puskagolyónál

Mai cukizé: mókus kiképző :)
Cicmicc | 2014.07.25. 12:00:20A második mókus még nem olyan ügyes,célnél visszafordul,lol :D

Ha esetleg még nem tudod, milyen ajándékkal szerezz örömet levélben „kedves” ismerőseidnek... ;)
Szancso | 2014.07.25. 18:15:40E-mail-be nem lehet küldeni? A posta olyan megbízhatatlan, folyton elkevernek valamit. ;)

„Én vagyok a rozmár!”
Állítólag 10 embernek kellett befognia szerencsétlen párát... azt is megnéztem volna! :Dlilaflexninja | 2014.07.25. 09:08:03Viszont nem tangában volt, azért ezt értékelhették volna.

A szörny, amely kipusztíthatja az emberiséget
Van „valami”, ami mélyen az Arktisz és az Antarktisz, vagyis az Északi-sark és a Déli-sark jégpáncélja alatt rejtőzik, és ha egyszer kiszabadul onnan, sosem látott katasztrófát okozhat. Katasztrófát, ami az egész emberiséget veszélyezteti...POC | 2014.07.25. 14:26:24Hú kösz, most megnyugtattál! Akkor ezek szerint nem halunk ki, csak imitál majd valami. :)

Költözködés bicajon - vízágyban alszanak, ha akarják, ha nem. :)









