
Szerintetek itthon mennyi idő alatt szednék darabjaira a robotstoppost? ;)
izé012 | 2014.07.30. 20:51:38Téli berek a kanadai vadonban...
Most kereshetünk máshol árnyékot...

Homoszexuálissá tesz a Tüskevár olvasása
lilaflexninja | 2014.08.01. 12:36:18Nagyon! mármint nagyon komolyan vették, se címke, se hozzászólás nem tántoríthatja el az embereket, ha egy kis anyázásra vágynak. Oké, hihető valahol, meg a mai világban már semmin nem csodálkozunk, se pro se kontra, mert milyen elfajzott emberek vannak, és milyen gyöpösek is (buzi papnak öltözve - bújtatott leszbi politikus beszél a szexről, meg csákányozásról), de akkor is.
Valahol azért az ilyen cikkek, meg felhördülések jól jelzik, mennyi ideg, meg hőbörögni való van az emberekben.

„Alsó-madárfogás” ;)
lilaflexninja | 2014.07.30. 12:55:09Szemmel láthatólag másoknak nem jött át, sebaj!
Amúgy, hangot nem hallottam, de persze gondolom, hogy nem ez a fő préda, vagy ha igen, akkor is, jobban jár, ha egy nap elfog mondjuk 10-20 kismadarat vagy rágcsálót, mintha egy nagy állat után futna sok száz métert. És valószínű a madárcsapatban sem keletkezik így nagy hiány.

Ezt azért még szokni kell! ;)
FatSnakeFoot | 2014.07.30. 02:22:57Ha te már nem is vagy csak nagyon nehezen szoknád meg, de a gyerekeinknek már ez lesz a természetes. Már most rengeteg területen átvették a gépek az ember feladatát, szerepét, sőt sokkal eredményesebbek, hatékonyabbak és megbízhatóbbak. Arról persze lehet vitatkozni, hogy ez a mi szemszögünkből mennyire kedvező. Hamarosan nem csak az autóinkat, de az egész életünket gépek és robotok fogják irányítani.

Izgő-mozgó izé-bizék

És ez mennyire GÁZ már? ;)
Élien | 2014.07.29. 19:46:14Nyemá problámá! Beülök, kijövök.

Mesterséges aura válthatja ki a jelszavainkat
lilaflexninja | 2014.07.29. 14:01:14Az egyetlen gond ezekkel az, amikor már nem tudja kikerülni az ember. Engem még mindig idegesít, ha megkérdezik egyáltalán, hogy kártyával akarok-e fizetni, bár lehet, hogy az én hülyeségem, hogy jobban szeretem a készpénzt, de amikor már azt is, hogy paypassolok-e. Na. Kényelmesek ezek, meg jók, meg modernek, és jelenleg még önkéntesen választhatóak. De amikor már muszáj ezeket választani az olyan izé. Bár persze halad a világ, régen, lehet, hogy a papír pénzt utálták egyáltalán. Volt világ, amikor még a mobil is bunkófonnak számított.
Ja a DNS kóddal viszont abszolút egyetértek. Én mindenkitől vennék dns-t születésekor, és 14 vagy 18 éves korában, vagy amikor már nem változik az ujjlenyomata, azt is vennék. Tessék lehet bűnözni. Eleve, ha pl. az Usába utazik az ember, úgyis vesznek ujjlenyomatot, de tán, most már az útlevélhez is kell nem?
Viszont az okosszemüveg, a térkamerák, az arc és viselkedés felismerő szoftverek olyan nagytestvéresek tényleg, bár akinek nincs oka, az nem fél. De azért nem járkálnék mesterséges aurával magam körül, mert amit kódolni lehet, azt dekódolni is.

Laza reggeli bringázás kávé helyett. ;)
neophyte | 2014.07.30. 18:58:28Ezt már mondták páran, akiknek egy ilyen gurulás után megremegősödött a lábuk! :D Egyébként kellemes kis nyomvonal! :)

7 órás műtéttel több mint 232 fogát és fogszerű képződményét húzták ki egy 17 éves indiai srácnak egy mumbai kórházban.
lilaflexninja | 2014.07.29. 13:11:15Hát én ezt a képet abszolút úgy értelmeztem, hogy ezek valami fogszerűek, főleg, hogy aktualitása is van a hírnek vagy a képnek vagy mi, de ha tévedtem akkor bocsánat, nem akartam tovább borzolni a kedélyeket, egy nem ide illő képpel. Fúj tényleg akkor meg de perverz!









