
„Beeee vagyunk zárva, hintázni akarunk!” :)

Mustangos driftkirályok

A Budapesti Állatkert hős medvéje :)
lilaflexninja | 2014.08.04. 10:11:50További érdekesség, hogy a beküldő neve a Tünde-Magyar szótár (atyaisten, hogy ilyen létezik egyáltalán) nőstény oroszlánt jelent, és a Budapesti Állatkertben van nőstény oroszlán. Itt valami nagy titok, és sok összefüggés lappang!
Hát ha úgy történt, ahogy írod, akkor jól megbosszúlta a madár! Vagy a maci pofozta bele a vízbe, hogy lássa, hogy úszik.

2 évig várta gazdáját: amikor megjött, örömében elájult a kutyus
lilaflexninja | 2014.08.04. 12:41:34Lehet, hogy ez még valami Sziriuszról hozott vágyódás. Biztos csíkos volt az ég, és a fákon is fém termett, amit szüretelni kellett.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban: vattapamacsok szemmel és füllel :)
Szancso | 2014.08.01. 18:59:35Még nem jártak a sebészeten, azért ilyen szép fehérek. ;)
Cukik. :)

Nem illik anyunak visszafeleselni. :)
Szancso | 2014.08.01. 19:50:39Elnézted, pufók. :)

Mesterséges levelet hoztak létre
A selyemalapú levél van olyan erős, hogy akár az űrhajózásban, hosszú űrutazások alatt is felhasználható oxigén előállítására. A mesterséges levéllel épületek homlokzatát lehetne beborítani, vagyis biológiai légszűrőként lehetne alkalmazni őket, a szellőzőrendszeren át oxigéndús levegőt juttatva az épületbe.Dieseldisc | 2014.08.01. 09:24:19Nem lesz lelkiismeret furdalás ha ez műkszik, végre kiirthatjuk az összes erdőt....!!!! Szétcseszhetjük ezt a kib...tt bolygót!!! hurrá

Ilyen az átugorhatatlan YouTube reklám ;)
lilaflexninja | 2014.08.01. 09:18:19Mondjuk furcsa, igen, hogy van, hogy nincs reklám, van hogy van. Gondolná az ember, hogy kiskutyás videó előtt Menhelyes reklámot adna, de nem. Vagy holt amatőr videók elé ne tenne, de azt sem. Vagy ugye, hogy jól működne az, hogy én hány éves vagyok és mikre kerestem rá, de azt se sikerül eltalálnia. Szóval tényleg furi. Ezzel a reklámmal sem találkoztam még.

Lefilmezték, hogy lövöldöznek a neuronok az agyban
vbk | 2014.08.03. 21:41:06nem rossz! Olvastad Wellstől a Láthatatlan embert? Ugyan ezen az ötleten alapul.

Így kell diszkréten megszabadulni az adásban megszólaló telefontól ;)
gyocska | 2014.07.31. 07:58:15Azt hiszem kínai telefonokat használ. :)










https://www.youtube.com/watch?v=vz2rAgXjkCA
:)