
Amelyik oroszlán ugat, az nem harap!? ;)
bungle | 2014.09.26. 13:47:22www.dailymail.co.uk/news/article-2770543/Beware-lion-Pet-owner-dresses-tan-coloured-dog-mane-make-look-like-king-jungle.html
Szerintem megvan benne az (Re)X-Faktor. ;)
Revanor | 2011.01.11. 22:10:14Pont olyan beleéléssel csinálja mint Little Richard.

"Ezek a szemétláda emberek még karácsonykor is mennyit szemetelnek..." ;)
zizi | 2010.12.23. 10:52:04Nem is kutya! Földönkívüli rabszolga! :)
Én szívesen foglalkoztatnám! XD

2 "kutyatrükk" 1 postban:
dude | 2010.12.13. 22:24:20A második meg feka.

Kutymacs hangszórók - az idei év "leghasznosabb" ajándéka. ;)
brier | 2010.12.10. 09:12:22tényleg jol néz ki de minek???? megint egy haszontalan hülyeség, de ha a gyerekem ilyet kérne lehet megveszem neki :) amugy nagyon szépen meg van csinálva nem valami gagyi plüss hanem látszik hogy igényesebb, nagyon aranyos :)))

Tippeljetek mi idegesíti annyira ezt a kiskutyát! :D
mandyedi | 2010.12.06. 10:43:21Cuki, de amúgy nálam a kutya nem itt kezdődik. Ez eltévedt az evolúcióban valahol a macska és a róka között. :)

Mai napi cukizé: táncoló kiskutya. :)
Livivs | 2010.12.02. 19:38:22hehe :) hogy szambázik :D

"Izés esküvő" rovatunkban Joseph Guiso, aki a kutyáját vette el feleségül.
Pár korábbi: aki egy videójáték karakterével, aki a párnájával, aki R2D2-val és aki saját magával házasodott meg.Ancen | 2010.12.05. 21:12:08Dögöljön meg....

"Nézzétek, szarik a játékkutyám!" :D
Findzs | 2010.11.26. 11:07:04gratulálok annak a szülőnek aki ezt meg is veszi

Chewbacca kutyák :)
Németh István | 2010.11.10. 21:04:06(revans)
a 2 video penge ez szerintem csubi ötcse









