
9 méter magas "homokszökőkút" - Ahsaa City, Szaúd-Arábia
"Eszméletleeeen... ott kavar! Odanézz mekkora tőőőcséééér!!!" ;)
Önimádó honlap, avagy mit tegyünk, ha depisek vagyunk. :)
Je voornaam -> Keresztnév
Je achternaam -> Vezetéknév
Je geslacht -> nemed ("M" férfi vagy "V" nő)anon | 2008.05.23. 14:27:32Szavazz Ákosra. Ákos az első ember a Jupiteren :D ez marha jó :D jaj most elmondtam a nevem :D
tényleg jobb kedvem lett tőle :)

Tokyo: Living Small in the Big City
dude | 2008.05.21. 00:11:37Neked lehet, de Japánban sokkal kevesebb hely van sokkal több emberre, így ez ott egy hodálynak számít. :)

Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.
Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
dude | 2008.05.30. 15:07:37Óránként három faj pusztul ki a Földön
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996

Trendi fegyverek. :D
Eraa | 2008.10.02. 19:57:45pacman gránát(Y):D

"Szóljon Uri Geller hangján a mobilod!" :DDDD
"Egy, kettő, háhhrom, működj!" LOL!Schabee | 2008.05.10. 15:09:57jahj ezt a szánalmat, de a fickó akkor is jól csinálja a semmiből jól él

Geiger Ford F650 - egy pickup és egy kamion brutális párosítása
Climber73 | 2010.03.28. 16:30:45Eléggé rendben van ez a vas. Már csak egy bentről irányítható 6 csövű Getling géppuska hiányzik a tetejéről, és indulhat a randalirozás a nyockerben.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a földikutya. Hajdúbagoson rezervátuma is van, de tulajdonképpen minek, mert ott se láthatjuk. Nagyjából sose láthatjuk. Pedig itt él alattunk egy ideje.
kotta | 2008.05.05. 11:12:06Hát énmiattam többet is bevállalhatsz, de az már a te dolgod... tudod, a milliomosoknak igényei lehetnek, meg aztán vannak a befolyásos államelnökök, jogászok, stb. ;-)
Dehogy csak azt néztem ki, de abban biztos jobb lennél nálam. Minden másban utolérhetetlen vagyok tudniillik. (orrát felszegi, haját hátraveti, komolyan néz)

Favágás egyszerűen.
Schabee | 2008.05.09. 16:34:22gyóóóóó ez a csúzli nagyon tetszik de nem lehet ócsó üzemben tartani, állandóan tőtényt kell hozzá venni

Ez lenne kici kínai nívgénerátór! Lenni íngyé, occó, nem djága!
Ici-pici kezeidel bepötyög kárakter, oszt lényom enter! :)r3clbull | 2008.04.28. 21:41:15hát az én nevemhez semmi hasonlót nem talál...









Olyanról, hogy SÍVÓ homok, már hallottam és az egy természetes dolog, ez meg mintha a fordítottja lenne: egyrészt mesterséges, másrészt olyan OVIS...