
Szemkápráztatóan jó ez az új Daft Punk videóklip! ;)

„...ha nincs benne, majd lesz benne...”
bungle | 2015.04.15. 13:00:50"Szeretném a villanyórát megállítani..."
www.youtube.com/watch?v=SE4ugjIIwXY

ByeAlex egy kicsit megint pöcsfej volt... de azért hamisan is simán bejutott a döntőbe. Gratulálunk neki!

Dühös Maserati-tulaj
cila | 2013.05.20. 17:46:50És én hova tegyem azt a rengeteg (messziről idehozott és nekem ajándékozott) törülközőt, ami csak szétkeni a vizet, de nem issza fel?

Daft Train
rámnémetnemlelelmenteménmár | 2013.05.18. 02:04:47Hatalmas!:D
A legnagyobb rész,mikor 01:55-nél beszteppel a néger fószer egy olyan nagy patával a lábán.Frankón ez volt a későbbi Buffalo cipő elődje.:)

Eins zwei Polizei
Ja ja ja was ist los was ist das ;)(Egyébként meg a Simon Wiesenthal Központ magánrendőrsége gyakorlatozik a 90 éven felüli náci háborús bűnösök elfogására...)niof | 2013.05.16. 18:47:20Rosszul van írva a postszöveg! A helyes verzió: Simon Vizestál .

A Szombat esti tánc „futotta még” kategóriájának nyertese ;)
Maccoyi | 2013.05.08. 21:44:27"Tessék pörögni-forogni-hajladozni, míg ránk fog hajnalodni!" :)

A koreai Hang Mioku korábban modellként dolgozott, és mindent megtett azért, hogy az arca üde maradjon: saját magát injekciózta, hogy megőrizze bőre simaságát, méghozzá étolajjal, a feketepiacról beszerzett szilikonnal és más veszélyes anyagokkal.
cila | 2013.05.10. 08:03:00A szimatod nem csal. Ha lenne olyan ország, hogy Irónia, bevándorolnék oda.

9 éves kissrác a Ferrari F430 volánja mögött, mellette 7 éves öccse
A rendőrség rátalált a családra, az indiai milliomos apukának bíróság előtt kell felelnie felelőtlenségéért. „Büszke vagyok a fiamra. Ötéves kora óta vezet. Óvatos és megbízható” - mondta az anya, hozzátéve, hogy a gyerek a Ferrarin kívül vezette már a család Lamborghinijét és Bentley-jét is. Ha a fiú netán összetöri mind a hármat, még akkor is lenne mibe átülnie, mivel apjának 18 kocsija van, összértékük 900 millió forintra tehető.rivaul | 2013.05.01. 16:56:21Biztos annak az anyának is lesz másik gyereke akibe ez a kis gyökér belemegy...

A mai cukizé: cicaerobic :)










Na, erre verje ki a taktust:
http://www.youtube.com/watch?v=PYCgl_OpaEo&list=PL7ZF5e3kabdymLnYAIuXprRNkHzJgF1r2&index=8