
Veszélyes lehet a nyersétel-diéta
Rengetegen azt vallják, hogy az ételek akkor a legegészségesebbek, ha nem főzzük meg őket, hiszen a sütő megöli őket. Ráadásul sokan az állati eredetű fehérjék bevitelét is elutasítják. Tényleg elfogynak az enzimeink? Jót tesz, ha csak gyümölcsön és zöldségen élünk? Mennyi energia van egy döglött tehénben?
Grillparti ;)

Luxusbörtön: drogok, fegyverek és szex
Képzeljenek el egy börtönt, ahol mindent lehet, csak hazamenni nem: a rabok az udvaron a medence partján iszogatják a whiskyt, szívják a marihuánát és fogadják a bikinis látogatókat.
A helyszín Venezuela, a San Antonio börtön.Szancso | 2014.08.22. 15:11:25Gondolom kialakult pár szupercella is. ;)

Hazárd megye lordjai szereplőválogatás ;)
Travis Kestrel | 2014.08.22. 10:46:21Igen, gondolom nem poénból van kint az a tábla. Egyébként ha itt élnék akkor simán nyitnék egy gumis/futóműves műhelyt a legközelebbi sarokra. XD

Ez közel volt...
HoPpY | 2014.08.22. 20:39:56Nem csak te...:D

Egy szabadnapja van egy héten a New York-i sztárfodrásznak, akkor a hajléktalanok haját nyírja, teljesen ingyen.
FatSnakeFoot | 2014.08.21. 15:45:59Nem biztos. Lehet, hogy kakaót ivott reggelire.:)
Frankón sármos lett a csóka.

Trabarnának riválisa akadt. ;)
hawkeye | 2014.08.21. 12:29:43
Atyaég....

Assassin's Creed az őskorban ;)
Szancso | 2014.08.20. 16:42:14Unga-bunga. :)

Most lefüleltelek... de azért ne orrolj meg rám! ;)
hawkeye | 2014.08.24. 08:00:15
Szegény kiskölök...

Szomorú cica :(










1. A társadalom egyre feszítőbb problémája a húsparadoxon. (Akit érdekel, nézzen utána, mi az!) Több embert ismerek, akik emiatt lettek vegák.
2. Anno Kiss Kálmán tanító úr szokta volt mondani: - Nem vagyok én állat, hogy füvet egyek, meg vizet igyak! :)
3. Manapság túl sokan próbálnak pénzt, sok pénzt keresni étkezést megreformáló szélhámosságokkal. Van aki a végsőkig elmegy, pl. a "fényevők"....